בצל הדיווחים על פיצוץ עם ביבר: גרנדה ולובאטו עזבו את ניהולו של בראון

מה קורה במשרד של סקוטר בראון? בארצות הברית מדווחים בימים האחרונים כי ג'סטין ביבר נפרד ממנהלו בתום 16 שנות עבודה - דיווחים אותם השניים הספיקו להכחיש • במקביל נודע כי אריאנה גרנדה ודמי לובאטו, שהיו תחת ניהולו של בראון גם כן, מחפשות מנהלים חדשים; ג'יי באלווין כבר עזב • כל הפרטים על הדרמה

ג'סטין ביבר, סקוטר בראון
ג'סטין ביבר וסקוטר בראון | צילום: אינסטגרם

במשך שנים נחשב סקוטר בראון לאחד השמות הכי חזקים בעולם המוזיקה. המפיק שהקים את חברת SB Projects היה מי שגילה את ג'סטין ביבר, ניהל את קניה ווסט למשך תקופה ואף הסתכסך קשות עם טיילור סוויפט. אלא שבזמן האחרון נראה כי עבר חתול שחור בין בראון לבין כל מיוצגיו, ובראשם עם המיוצג המצליח ביותר שלו - ג'סטין ביבר.

בראון, כאמור, גילה את ילד הפלא בטעות עת צפה בסרטון שביבר העלה ליוטיוב כשהיה בן 13 בלבד. מהרגע שבו לקח אותו תחת חסותו, ביבר הפך לאחד מכוכבי הפופ הגדולים בעולם. בימים  האחרונים דווח ב- Puck News כי ביבר החליט לעזוב את ניהולו של בראון בתום 16 שנות עבודה משותפות ושהפרידה, כך נודע, לא נעשתה ברוח טובה: "הם לא מדברים כבר חודשים", נטען. עם זאת, נציגים של השניים כבר הספיקו להכחיש את הדיווחים הללו.

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

הלילה (שלישי), נודע כי מלבד ביבר - גם אריאנה גרנדה ודמי לובאטו החליטו להיפרד מניהולו של בראון. גרנדה וסקוטר החלו לעבוד יחד עוד ב-2013, אז שחררה הזמרת את אלבומה הראשון "Yours Truly", שיחגוג בשבוע הבא עשור לצאתו.

לובאטו, מצידה, נפרדה ממנו עוד בחודש שעבר בתום ארבע שנות עבודה משותפות. מקורב לזמרת סיפר כי הפרידה נעשתה באופן ידידותי וכי לובאטו הרגישה שהגיע זמנה להתפתח לכיוונים חדשים, אולם היא "אסירת תודה" על זמנה ב-SB Projects. מקורבים לגרנדה ולובאטו אישרו את הפרטים לאתר EW. בראון סירב להגיב.

סקוטר בראון
סקוטר בראון | צילום: shutterstock

מלבד אלו, גם המוזיקאי ג'יי באלווין - שחתם עם בראון ב-2019, נפרד מ-SB Projects כבר בחודש מאי ומאז חתם ב-Roc Nation. בשלב זה, בראון מנהל את אווה מקס, בלאק אייד פיז, טורי קלי ועוד.

ומה באשר לסכסוך עם טיילור סוויפט? בסוף יוני 2019 רכש בראון את המאסטרינג על ששת אלבומי האולפן הראשונים של סוויפט, זאת כחלק מרכישתו של חברת Big Machine -  חברת התקליטים לשעבר שבה הייתה חתומה הזמרת. החתימה נעשתה ללא ידיעתה של סוויפט - מה שהצליח להרגיז אותה במיוחד. היא תיארה את בראון כ"בריון ומניפולטיבי", הוא מצידו טען כי קיבל "איומי מוות" ממעריצה. בסופו של דבר, החליטה סוויפט להקליט מחדש את כל אלבומיה במטרה להחזיר לעצמה את הזכויות המגיעות לה.