עידן רייכל נגד בני גנץ: "עדיף לא להגיד כלום אם אין את היכולת להחליט"

בטרם ההצבעה על עדכון תקציב המדינה, יו"ר המחנה הממלכתי איים כי "לו התקציב יישאר על כנו - מפלגתי תשקול את צעדיה". רייכל ביקש להתייחס לדברים, ותקף: "אפשר בבקש אמירה טיפה יותר ברורה עם מסרים יותר חדים? זו אמירה ריקה שאין בה כלום"

עידן רייכל, בני גנץ
עידן רייכל, בני גנץ | צילום: שיר פרנקו, יונתן זינדל/ פלאש 90

מאז פרצה מלחמת חרבות ברזל, המוזיקאי עידן רייכל מרבה להתבטא ברשתות החברתיות ולומר את שעל ליבו: מקריאות לממשלה לפעול ביד קשה נגד המרצחים השפלים ועד לזעם שהפנה נגד מוזיקאים ישראלים החיים בחו"ל, אשר לטענתו לא מייצגים את מדינת ישראל נאמנה. הבוקר (שלישי), על רקע ישיבות התקציב הסוערות, תקף רייכל את יו"ר המחנה הממלכתי בני גנץ בטענה כי הוא מפזר אמירות ריקות ללא כל תוכן.

נזכיר: אתמול, פנה גנץ לראש הממשלה בנימין נתניהו בבקשה לבטל את ישיבת הממשלה בעניין עדכון תקציב המדינה לשנת 2023. "סיעתי ואני נתנגד לחלוקת כספים קואליציוניים או כל תקציב נוסף שאינו קשור במאמץ המלחמתי או מקדם צמיחה במשק", כתב גנץ. "אם הישיבה תתקיים והתקציב יישאר על כנו, סיעת המחנה הממלכתי תצביע נגד התקציב המוצע, ותשקול את צעדי ההמשך שלה".

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

רייכל, כאמור, לא נותר אדיש לדבריו של גנץ, והבוקר פרסם בחשבון האינסטגרם שלו את הדברים הבאים: "אפשר בבקשה אמירה טיפה יותר ברורה? עם מסרים יותר חדים? מה זה, 'נשקול את צעדינו?' אמירה ריקה שאין בה כלום. עדיף לא להגיד כלום אם אין את היכולת להחליט.

"שום לקיחת אחריות מימין, שום לקיחת אחריות משמאל", הוסיף. "איך אתם מרשים לעצמכם עדיין?! בגין היה אומר 'נשקול את צעדינו?' רבין, שאמר 'כל האחריות עליי', אפילו בכישלון פעולת חילוץ נחשון וקסמן, לא היה לוקח אחריות על השביעי באוקטובר עד היום? מנהיגות", סיכם.

עידן רייכל נגד בני גנץ
הסטורי שפרסם עידן רייכל | צילום: אינסטגרם