מירי מסיקה נגד איתמר בן גביר: "לא היה אדם פחות מוכשר ממך בתולדות המדינה. תתפטר"

הזמרת יצאה בחריפות נגד השר לביטחון לאומי, זאת על רקע החלטתו להמשיך לחמש אזרחים חרף הביקורות הנוקבות. "לחלק נשק בלי אחריות זה להגיד, 'נכשלתי, תגנו על עצמכם, כל אחד לעצמו'", כתבה בסטורי שפרסמה באינסטגרם, "לפחות אתה מודה שנכשלת - עכשיו תתפטר"

מירי מסיקה, איתמר בן גביר
מירי מסיקה, איתמר בן גביר | צילום: ליאור שגב ומוטי קמחי | יונתן זינדל, פלאש 90

הזמרת מירי מסיקה תקפה הערב (שני) בחריפות את השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר וקראה לו להתפטר באופן מיידי. דבריה של מסיקה באו בעקבות החלטתו של השר להמשיך לחמש כמה שיותר אזרחים - חרף הביקורות הנוקבות, ולמרות העובדה שאפילו ראש אגף כלי ירייה התפטר מתפקידו כמחאה על מדיניות זו.

נזכיר: ראש אגף כלי ירייה, ישראל אבישר, התפטר כאמור מתפקידו, זאת ברקע הביקורת על חלוקת רישיונות נשק ללא הסמכה מצד המשרד לביטחון לאומי. על פי הדיווחים, אבישר ביקש מבן גביר לבחון את מדיניות מתן רישיונות הנשק, אלא שהשר השיב לו כי בכוונתו להמשיך לחמש כמה שיותר אזרחים.

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

בצל הפרשה הזאת, מסיקה יצאה נגד בן גביר ודרשה שיפנה את מקומו. לעיני 151 אלף עוקביה באינסטגרם, היא פרסמה כתבה על הידיעה הנ"ל, וכתבה: "התפקיד של שר לביטחון פנים הוא לדאוג לביטחונם של האזרחים. לחלק נשק בלי אחריות זה להגיד, 'נכשלתי, תגנו על עצמכם, כל אחד לעצמו'. לפחות אתה מודה שנכשלת", הוסיפה מסיקה, "ועכשיו תתפטר! לא היה אדם פחות מוכשר ממך בתולדות ההיסטוריה של מדינת ישראל".

מירי מסיקה נגד איתמר בן גביר
מירי מסיקה נגד איתמר בן גביר | צילום: אינסטגרם