בארי מנילו: "לא יצאתי מהארון כי זה יכל לחסל את הקריירה שלי"

בראיון חדש, הכוכב האגדי הודה שלא יצא מהארון כהומו במשך עשרות שנים כי צעד שכזה עלול היה לחבל לו בקריירה. "לבר על החיים האישיים שלי היה פשוט מפחיד מדי עבורי", אמר, "אז מעולם לא עשיתי זאת" • מנילו חשף את נטיותיו המיניות רק כשהיה בן 73, אחרי 39 שנות זוגיות עם מנהלו גארי קייף

בארי מנילו
בארי מנילו | צילום: שאטרסטוק

"זה יכל לחסל לי את הקריירה": הזמר האגדי בארי מנילו, שהיה בשיא תהילתו בשנות ה-70, דיבר בכנות בריאיון חדש שבו סיפר על החיים בארון במשך עשרות שנים, וכן על החשש מתגובת הציבור לקונספט של אליל בנות שהוא, רחמנא ליצלן, הומוסקסואל.

בפרק האחרון של תוכנית האירוח בהנחיית כריס וואלס, העיתונאי הוותיק ישב לשיחה עם מנילו כדי לדון בחייו ובקריירה שלו, ובשאלה מדוע בחר לצאת מהארון רק בגיל 73 - אחרי 39 שנים של זוגיות עם המנהל שלו, גארי קייף. "בשנות ה-70, אתה יודע, לא יצאת החוצה (מהארון). זה לא היה כמו שזה היום", אמר מנילו. "עכשיו להיות הומו זה לא ביג דיל. אבל בשנות ה-70, זה היה יכול להרוג לך את הקריירה.

לכתבות נוספות:

"בעבר, הציבור לא היה מוכן שמישהו ייצא מהארון. למען האמת, זה פשוט היה יותר מדי אישי. ממילא לא רציתי לדבר על החיים האישיים שלי. שמחתי לדבר על מוזיקה, אבל לדבר על החיים האישיים שלי היה די מפחיד בשבילי, אז מעולם לא עשיתי זאת".

כשנשאל אם הרגיש מחויב להסתיר את מי שהוא, ענה מנילו כי הוא "מעולם לא חשב על זה" בצורה כזאת. "בכנות, זה לא היה איזה משהו חשוב, וכשיצאנו מהארון יחד (הוא ובן הזוג שלו), זה היה... אני חושב שכולם כבר ידעו שגארי ואני היינו זוג כל השנים".

מנילו וקייף נפגשו בשנת 1978, כשהאחרון הפך תוך זמן קצר לאחר מכן למנהלו של מנילו. השניים התחתנו ב-2014, והיציאה הפומבית אירעה ב-2017. "גארי בעצם הציל את חיי", הוסיף מנילו בריאיון, "כי כשהקריירה שלי התפוצצה, זה היה מטורף. לחזור לחדר במלון ריק... אתה עלול להסתבך בצרות אם אתה נמצא לבד לילה אחר לילה. פגשתי את גארי בדיוק כשהכול התפוצץ, ולא הייתי צריך לחזור לחדרי המלון הריקים האלה. היה לי עם מי לבכות ועם מי לחגוג".