אחרי שרקד לצלילי השיר הבעייתי של קניה ווסט, כריס בראון מגיב: "אני לא אנטישמי"

התיעוד שבו נראים שני הראפרים רוקדים כשברקע מושמעות המילים "איך אני יכול להיות אנטישמי? בדיוק ז***תי כלבה יהודייה", עורר סערה של ממש (ואפילו גרר איום בתביעה מצידה של ניקול ראידמן). אחרי התגובות הזועמות, הגיע ההסבר של בראון: "אני בעד החיים, שלא יטעו אתכם לחשוב שאני מפיץ שנאה"

כריס בראון
כריס בראון | צילום: shutterstock

נבהל מניקול ראידמן? הרפאר כריס בראון, אשר תועד בסוף השבוע רוקד לצלילי שירו החדש והאנטישמי של קניה ווסט, "Vultures", הגיב לביקורות שעלו נגדו והבהיר: "אני לא אנטישמי". בשיר, נזכיר למי שכבר הספיק לשכוח, שר קניה: "איך אני יכול להיות אנטישמי? בדיוק ז***תי כלבה יהודייה". ראידמן, אגב, שאיימה לתבוע את ווסט בשם כל היהודיות בעולם, הגיבה גם לדבריו של בראון (תגובתה המלאה בהמשך הכתבה).

וכך כתב בראון בסטורי שפרסם הלילה (שני) בחשבון האינסטגרם שלו: "תנו לי להבהיר את זה בצורה ברורה לפני שתנסו להשתמש בי ככלי במשחק שלכם. אני לא מוסלמי ולא יהודי אז אל תתחילו. אל תתחילו עם שטויות אז לא יהיו שטויות! אני מנסה להיות רגוע", הוסיף הראפר שבעברו תקף את בת הזוג שלו דאז, ריהאנה. "אל תעירו את המפלצת שבי. תמשיכו את היום המזו**ן שלכם".

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

זמן קצר לאחר מכן, מחק בראון את הסטורי והעלה אחד חדש שבו כתב: "אני לא אנטישמי בשום אופן או צורה! אני בעד החיים, אני עושה מוזיקה לכל העולם. שלא יטעו אתכם לחשוב שאני מפיץ שנאה או שזה קול בעיניי. זה מסר למיליוני ילדים צעירים שמסתכלים עליי ועלולים לחוש מבולבלים".

השיר החדש הושמע לראשונה במהלך סוף השבוע שעבר בתוכנית רדיו בשם "WPWX Power 92 Chicago", ולפי שעה הוא אינו זמין להאזנה באף אחת מפלטפורמות הסטרימינג. בחלק אחר של השיר, מתייחס ווסט למנהלו לשעבר, סקוטר בראון היהודי, ואומר: "בדיוק ז***תי את הכלבה של סקוטר". בשיר לוקחים חלק גם Ty Dolla $ign, Lil Durk ו- Bump J.

הסטורי של כריס בראון
הסטורי של כריס בראון | צילום: אינסטגרם

לצד שלל התגובות הזועמות ברשת, בלטה במיוחד זו של ניקול ראידמן שאף איימה לתבוע את ווסט על הדברים בשירו: "נתראה בבית המשפט!", כתבה בסטורי שפרסמה בחשבון האינסטגרם שלה, "כשאזכה בכסף, אני אתרום לשיקום התושבים בעוטף עזה!".

ראידמן כתבה כי בכוונתה לתבוע את ווסט "בשמה של כל אישה יהודייה על הפלנטה!", וכרפרנס מושלם ל"כלבה היהודייה" אותה הזכיר בשיר, היא הוסיפה: "התעסקת עם ה'כלבה' הלא נכונה. בוא נראה מי יז**ן את מי!".

הבוקר, כאמור, ראידמן הגיבה גם לסטורי של בראון, וכתבה: "הסרטון צולם בדובאי וזה החוק שם: עונש על עלבון והשמצה בחוק איחוד האמירויות הערביות, באמצעות כל אמצעי תקשורת ציבורי הם כדלקמן: קנס של עד 20 אלף דירהם, ומאסר של שנתיים". נמשיך לעקוב, מה שנקרא.