"מאחורי הקלעים יש לה גישה מרושעת": אמא של ביונסה פותחת

אמה של קווין בי, טינה נואלס, התארחה בתכנית אמריקאית וכשנשאלה מה ביונסה עושה כשהיא יורדת מהבמה להחליף בגדים, ענתה בלי להתבלבל: "יש לה גישה ממש מרושעת"

ביונסה
ביונסה | צילום: טיקטוק

אמה של ביונסה, טינה נואלס המוכרת בכינוי "מאמא טינה" לקהל מעריצי הזמרת, חושפת את האמת ואומרת שביונסה יכולה להיות "ממש רעה" במהלך החלפת תלבושות בקונצרטים. נואלס התארחה בתכנית האמריקאית "שרי" וכשנשאלה מה קורה מאחורי הקלעים כשביונסה יורדת מהבמה לכמה דקות כדי להחליף בגדים, היא ענתה ""צחקנו על זה לא מזמן כי אמרתי, 'ילדה, את ממש מרושעת לפעמים', ואני ממשה שמח שאני לא צריכה לחזור לשם יותר ולעשות את ההחלפות האלה בעצמי", צחקה.

בהמשך הוסיפה שהיא יכולה להתמודד עם גישה ביצ'ית במהלך ההופעה כי היא יודעת שזה משהו שקורה "בלהט הרגע". "היינו צוחקות על זה כי היא שרה את השיר"Flaws and All" שיש בו את השורה "I’m a bitch in the morning", ואני חושבת לעצמי, "ובכן את יכולה להיות כלבה בערב גם!", היא אמרה לקול הקהל שצחק. אבל מייד אחרי ההופעה, כך מספרת טינה, ביונסה ניגשת אליה ואומרת לה "אמא אני כל כך מצטערת", ולפעמים גם תבכה. "אני יודעת שהיא בוכה כי היא מצטערת שהיא אמרה לנו דברים קצת מטורפים. אבל ככה זה בהופעות. את יורדת מהבמה, את חייבת לנעול את הנעליים הנכונות, וכולם מחכים, ואם מישהו מתבלבל או מאבד את הנעל שלך, אז זהו, כל ההופעה הלכה. אז אני לגמרי יכולה להבין את זה".

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tina Knowles (@mstinaknowles)

נזכיר כי ביונסה סיימה זה מכבר את סיבוב ההופעות העולמי "רנסנס" שליווה את יציאת אלבומה האחרון בעל אותו השם. הסיבוב, הכי רווחי ומצליח של הזמרת, בת 42, כלל לדברי נואלס יותר מ-600 לוקים, "ועדיין יש לה משהו כמו 150 לוקים שהיא לא לבשה". הטור העולמי של "רנסנס" כלל 57 הופעות והכניס 579 מיליון דולר, מה שהופך אותו לסיבוב ההופעות הרווחי ביותר אי פעם של אמנית.