'עלול לדמם למוות': פרטים מדאיגים על מצבו הבריאותי של אוזי אוסבורן

כבר תקופה ארוכה שהמוזיקאי הענק מתמודד עם סיבוכים רפואיים עקב תאונת עבר, כשרק לאחרונה הוא ביטל את כל סיבובי ההופעות שלו. כעת, אשתו שרון עדכנה: "הוא לא עצמאי וצריך עזרה. זה כאילו שהוא חתיכת חרסינה ואני חייבת לשים צמר גפן סביבו"

אוזי אוסבורן
אוזי אוסבורן | צילום: שאטרסטוק

שרון אוסבורן, אשתו של אגדת הרוק אוזי אוסבורן, התראיינה ל"דיילי מייל" וסיפרה בכנות על מצבו הבריאותי הרעוע של בעלה ומחויבותה להעניק לו טיפול למרות כל הקושי שבדבר. לדבריה, אוסבורן בן ה-74 כבר לא "עצמאי" ומסתמך על עזרה מתמדת. "במשך כמעט חמש שנים בעלי היה ממש חולה", סיפרה, זאת, נזכיר, כמה שנים לאחר שהמוזיקאי הענק אובחן עם פרקינסון.

"אנחנו בשלב שבו אני מטפלת בבעלי, לא כי אני חייבת אלא כי אני רוצה ואני אוהבת אותו", אמרה שרון, "הוא עבר שבעה ניתוחים בחמש שנים. אין יותר מה לעשות. עכשיו זה עניין של החלמה". בשנים האחרונות, כאמור, מצבו הבריאותי של סולן ה-Black Sabbath, התדרדר מאוד: הוא עבר תאונת טרקטורון בשנת 2003 ונאלץ לעבור סדרת ניתוחים ארוכה שנים רבות לאחר מכן, עקב הוצאת מוטות המתכת שהושתלו אז בגופו. בשנת 2020 שיתפו בני הזוג שאוזי אובחן כחולה במחלת פרקינסון, אשר משפיעה על מערכת העצבים.

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

כמחלה שמחמירה עם הזמן, שרון נאלצה לצפות במצבו הבריאותי של בעלה הולך ומחריף מיום ליום - מה שהקשה עליה נפשית. "זה פשוט קורע לי את הלב לראות את בעלי במצב שבו הוא לא עצמאי וצריך עזרה. הוא היה אדם כל כך תוסס, עם כל כך הרבה שמחת חיים, אבל אני לומדת לומד להסתגל (למצב החדש)".

אוסבורן, המוכר בכינוי "נסיך האופל", עבר ניתוח צוואר נוסף בספטמבר האחרון, אך הצהיר אז לתקשורת שזה יהיה הניתוח האחרון שלו, ושהוא לא רוצה להיות יותר על שולחן הניתוחים. עוד אמרה שרון בריאיון כי אוזי "קיבל כמויות אדירות של מדללי דם אז הוא צריך להיות זהיר, כי אם הוא ייפול שוב - הוא עלול לדמם בלי הפסקה. זה כאילו שהוא חתיכת חרסינה ואני חייבת לשים צמר גפן סביבו".

אוזי ושרון אוסבורן
אוזי ושרון אוסבורן | צילום: שאטרסטוק

כל בני המשפחה עומדים כעת על המשמר הבריאותי של אוזי, מתכנסים כדי לספק לו טיפול רפואי ולחלוק את התובנות שלהם עם העולם באמצעות הפודקאסט שלהם "The Osbournes". מצבו הבריאותי של אוזי הוביל לכך שהוא הודיע על פרישה מסיבובי הופעות, וביטל את כל אלו שנקבעו לו השנה. בהודעה שמסר אז, אמר שהקול שלו נשמע "בסדר" - אבל מצבו הפיזי לא מאפשר לו לצאת לסיבוב הופעות.