עוד האשמות נגד הראפר שון קומבס (פאף דדי): "אנס נערה בת 17"

אישה אנונימית הגישה תלונה נגד הראפר בגין אונס קבוצתי שהתרחש לכאורה בניו-יורק בשנת 2003. לטענתה, קומבס ושניים מחבריו השקו אותה באלכוהול, סיממו אותה ולאחר מכן אנסו אותה בתורות כשהיא מעורפלת. קומבס הכחיש את המיוחס לו: "אנשים מנסים להרוס את המוניטין שלי, אלחם על שמי"

שון קומבס
שון קומבס | צילום: shutterstock

רק לפני שבועיים פורסם סיפורן של שתי נשים שונות אשר האשימו את הראפר שון קומבס (פאף דדי) באונס, התעללות מינית, פורנו נקמה וסימום. אמש (רביעי) זה קורה שוב: אישה אנונימית הגישה תלונה נגד קומבס בגין אונס קבוצתי שהתרחש לכאורה בניו-יורק בשנת 2003, כשהיא הייתה רק בת 17.

לטענתה, קומבס ושני חברי כנופייה שלו השקו אותה באלכוהול, סיממו אותה, ולאחר מכן אנסו אותה בתורות כשהיא אינה בהכרה מלאה. בתלונה היא ציינה כי לאחר האונס היא הוטסה במטוס פרטי חזרה למישגן. "הנאשמת הותקפה בפראיות כשהייתה מתבגרת בתיכון, כחלק ממזמה של מסחר במין, שכללה סימום והשקיית אלכהול של קטינה", מסר עורך דינה. "המעשים המבעיתים האלו צילקו את הלקוחה שלי לכל החיים".

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

נסביר, כי חוק ההתיישנות אשר חל במדינת ניו יורק על אונס ותקיפות מיניות הוא שונה מזה שקיים בישראל, הרבה בזכות תנועת "Me too". בעוד כאן בארץ ישנו חוק התיישנות של 7 שנים שחל על אונס (עם חריגה מסוימת לפגיעות בקטינים), במדינת ניו יורק חל חוק התיישנות של 3 שנים על עבירות מסוג זה עד שנת 2019. והחל מהשנה הבאה תקופת ההתיישנות תהיה 20 שנים. במהלך השנה האחרונה, בית המשפט איפשר לנשים להגיש תלונות על תקיפות מיניות שיכללו במסגרת חוק ההתיישנות החדש.

קומבס הכחיש את המיוחס לו, ומסר בתגובה: "מספיק זה מספיק. בשבועות האחרונים ישבתי בשקט בזמן שראיתי אנשים מנסים להתנקש בדמות הציבורית שלי, ולהרוס את המוניטין והמורשת שלי. האשמות שהוגשו כלפיי, הוגשו ע"י אינדיבידואלים שמחפשים כסף קל ומהיר. תנו לי להיות ברור לחלוטין: אני לא עשיתי שום דבר מהדברים הנוראיים שייחסו אליי. אני אלחם על שמי, על משפחתי ועל האמת".

שון קומבס
צילום: shutterstock

כאמור, העתירה הראשונה נגד הראפר הוגשה לפני שבועות ספורים, אז האקסית שלו האשימה אותו באונס והתעללות פיזית ונפשית. יום לאחר מכן השניים הגיעו להסכם פשרה - אלא שימים בודדים לאחר מכן הוגשו נגד קומבס שני כתבי אישום נוספים ע"י שתי נשים שונות בגין אונס, תקיפה מינית, פורנו נקמה וסימום. קומבס התנער מכל האישומים.