עומדת לצד ישראל? קים קרדשיאן שיתפה שיר של יסמין מועלם

כוכבת הריאליטי הגדולה בעולם, שכבר הביעה את תמיכתה בישראל במלחמה מול עזה, שיתפה את הסטורי של דני לוי - הסטייליסטית הישראלית שלה, כשברקע מתנגן השיר "יהיה טוב" • אם קים אומרת, בטוח יהיה טוב

קים קרדשיאן
קים קרדשיאן | צילום: רויטרס

חודש לתוך מלחמת "חרבות ברזל" ונראה שהסלבס עדיין חצויים בינם לבין עצמם: רובם הצטרפו עד כה לכנופיה של משפחת חדיד (המואשמים בצדק בהיותם עוכרי ישראל) אבל חלקם מטפטפים לנו אהבה עם מילות תמיכה וחיזוקים מרחוק. הלילה (שלישי), הגיע תורה של קים קרדשיאן לבחור בצד הנכון של ההיסטוריה.

בתחילת המלחמה, קים פרסמה פוסט ארוך שבו אמרה כי היא "אוהבת ותומכת בחבריי היהודים". הפעם, שוב, היא התייצבה בעקיפין לצד ישראל, עת שיתפה סטורי שבו היא נראית בשמלת קולר עשויה מעור צמוד, בעודה עושה פוזות למצלמה. עד כאן הגיוני. ההפתעה: השיר שמתנגן ברקע הוא לא אחר מאשר "יהיה טוב" של יסמין מועלם. השיר שהפך לשיר המלחמה הלא-רשמי של מדינה שלמה.

לכתבות נוספות:

נציין, כי קים בעצם שיתפה סטורי של דני לוי, הסטייליסטית הישראלית הצמודה שלה ובת הזוג של בן אל תבורי. ועדיין, אנחנו רוצים להאמין שקים ידעה טוב מאוד מה היא משתפת, ובחרה באופן מודע למסור לנו ולכל עם ישראל ש"יהיה טוב". אם קים אומרת - בוודאות יהיה טוב.

Whatsapp Image 2023 11 07 At 0
קים קרדשיאן בסטורי של דני לוי- ברקע השיר של יסמין מעולם

כאמור, ימים לאחר פרוץ המלחמה והטבח המזעזע שאירע בתושבי העוטף, כתבה קים פוסט שבו פנתה לחבריה היהודים וביקשה למסור את תמיכתה: "אני אוהבת אתכם. אני תומכת בכם. שמעתי על כמה אתם מרגישים מפוחדים בתקופה הזו, ואני רוצה שתדעו שאתם לא לבד בזה. הלב שלי נשבר מלראות את הסרטונים של התינוקות והמשפחות האלה מוטרדים ונרצחים לעיני כל העולם!".