אנחנו בהלם: זאת הדרך הגועלית שבה ג'סטין נפרד מבריטני

במאי הקליפים כריס אפלבאום שיחזר בריאיון את העבודה על הקליפ האיקוני "Overprotected" של בריטני ספירס, ונזכר ברגע שבו האקס המיתולוגי שלה הודיע לה שזה נגמר. בריטני, סיפר, לא הייתה צריכה יותר מכמה בודדות בכדי לרתום את הזעם הפנימי שלה לתצוגת פופ מושלמת מול המצלמה. בוא תראה מה פספסת, מה שנקרא

בריטני ספירס וג'סטין טימברלייק
בריטני ספירס וג'סטין טימברלייק | צילום: שאטרסטוק

עם צאת ספר הזיכרונות של בריטני ספירס, "האישה שבתוכי", החדשות הצהובות ממשיכות להגיע בקצב מסחרר: הפעם הגיע תורו של הבמאי כריס אפלבאו, אשר חשף כי במהלך עבודה משותפת עם כוכבת הפופ, היא הודתה בפניו שג'סטין טימברלייק נפרד ממנה באמצעות... מסרון.

אפלבאום עבד עם ספירס בשנת 2001 כשביים לה את הקליפ לשיר "Overprotected" בגרסת Darkchild Remix - הלקוח מתוך אלבום האולפן השלישי שלה. הבמאי סיפר בריאיון לחדשות ABC שהיה עד לקושי שחוותה ספירס במהלך צילומי הקליפ, כעברה את הפרידה מבן הזוג דאז - ג'סטין טימברלייק.

לכתבות נוספות:

בריאיון, סיפר אפלבאום כי רגע לפני תום הצילומים, הוא הגיע לטריילר של ספירס על מנת לדבר איתה. אז, היא ישבה שם בטרנינג של ג'וסי קוטור ונראתה נסערת למדי. כששאל אותה מה קרה, היא פשוט הראתה לו את הטלפון הנייד שלה עם הודעה מטימברלייק, שכתב "זה נגמר".

"בשלב הזה היה נראה שנסיים עם הצילומים, וכבר הכנתי את כולם לזה", אמר אפלבאום, והוסיף כי אמר לספירס, "אבל מצד שני, אם את מרגישה שאת רוצה לצאת לשם ולהראות לו שהוא פשוט איבד את הדבר הכי טוב שהיה לו אי-פעם - בואי נעשה את זה".

עברו כ-10 עד 15 דקות עד שספירס הגיחה החוצה מתוך הטריילר שלה עם סכין בין השיניים. בקליפ אפשר לראות שהיא בהחלט שינתה פאזה ותיעלה את אלת הפופ הפנימית שלה כדי לתת את הביצוע המעולה לאחד הקליפים היותר נועזים שלה, כולל ברייק ריקוד שנחשב לאחד מהטובים ביותר שלה. "זו הייתה בריטני שכולם מכירים ואוהבים", ציין אפלבאום. "זה מה שזה היה. אין דבר טוב יותר לריקוד פופ נועז מאשר אלילת פופ שהרגע קיבלה דחייה".

לא נותר לנו אלא לצפות שוב בווידאו ולהריע לבריטני שיצאה מהטריילר כדי להראות לג'סטין שהוא איבד את "הדבר הכי טוב שהיה לו אי-פעם", כפי שהגדיר זאת אפלבאום.