"להתראות בשנה הבאה": אריאנה גרנדה חוזרת באלבום חדש

שלוש שנים אחרי ששחררה את אלבומה האחרון, כוכבת הפופ ממשיכה לרמוז למעריצים שבקרוב היא חוזרת עם מוזיקה חדשה: בסדרת תמונות וסרטונים שפרסמה בחשבון האינסטגרם שלה, הראתה את אמה רוקדת, את עצמה דומעת באולפן - וגם שוכבת מותשת על ספה. "אני מרגישה שאני שוקלת 3,000 טון. הרעיון של לזוז הוא בלתי אפשרי"

אריאנה גרנדה
אריאנה גרנדה | צילום: shutterstock

שלוש שנים חלפו מאז שחררה הזמרת אריאנה גרנדה את אלבומה "Positions", ונראה שמאז הידיעות עליה עסקו בעיקר בחיי האהבה שלה: בפרק הזמן שחלף היא התחתנה, התגרשה והספיקה גם להסתבך בשערוריית בגידה עם בן זוגה החדש. לצד כל אלה היא הוציאה מותג ביוטי, הצטלמה לסרט חדש - אבל המוזיקה נותרה בצד.

בשבועות האחרונים רומזת כוכבת הפופ בת ה-30 כי בכוונתה לחזור בשנה הבאה עם אלבום חדש, כשמדי פעם משחררת טיזרים כאלו ואחרים. אתמול פרסמה (רביעי) גרנדה סדרת תמונות וסרטונים באינסטגרם הרומזים על העידן המוזיקלי הבא שלה. "להתראות בשנה הבאה", כתבה לצד הפוסט, שכלל צילומים נטולי סאונד של אימא שלה רוקדת (ככל הנראה לצלילי שיר חדש), כמו גם תמונה של גרנדה בוכה באולפן ההקלטות.

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

בסרטון האחרון בסדרה, נראית הזמרת שוכבת על ספה ומצחקקת, כשאדם לא מזוהה מדבר אל מחוץ למצלמה ושואל אותה: "את עייפה? עבדת קשה? האם זה היום האחרון של האלבום הזה?"; "אני כל כך עייפה", היא משיבה, "אני כל כך שמחה ואסירת תודה. אני גם מרגישה שאני שוקלת 3,000 טון. הרעיון של לזוז הוא בלתי אפשרי".

למרות שבשלוש השנים האחרונות היא התארחה בשירים של דה וויקנד, גרנדה לא הוציאה אלבום סולו חדש עוד מאז 2020. בקרוב היא תככב בעיבוד הלייב-אקשן למחזמר Wicked, לצד בן זוגה הנוכחי - השחקן אית'ן סלייטר.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande)