ליאור נרקיס דיבר על החטופים - ופרץ בבכי בשידור חי: "אני לא יכול לשיר, סליחה"

הזמר התארח בתוכנית של ירון אילן המשודרת בערוץ 24, ולאחר שהזכיר את 240 החטופים המצויים בשבי חמאס כבר חודש שלם, ניסה לשיר את שירו "ילד" - אך לא יכל לעצור את הדמעות: "אנחנו באירוע אחר לגמרי" • במקביל, נרקיס שחרר את "וואלק מי", שיר המוקדש לחיילי צה"ל וכחות הביטחון שמגנים עלינו בגופם

זמן צפייה: 01:12

חודש לפרוץ מלחמת חרבות ברזל. אלו הימים הקשים ביותר שידעה מדינת ישראל, וכש-240 בני אדם עדיין מוחזקים בעזה, בהם תינוקות וילדים, ובכל יום מתבשרים על חללים נוספים שנפלו בשדה הקרב - קשה לעצור את הדמעות.

את הזמר ליאור נרקיס אנחנו רגילים לראות על הבמות, כשהוא מרים את הקהל ואת האווירה, אבל בזמנים אלו - גם הוא נשבר. בריאיון לתוכנית של ירון אילן המשודרת בערוץ 24, התקשה נרקיס להסתיר את הכאב הגדול בצל המצב, ולאחר שדיבר על החטופים וניסה לשיר - הוא פרץ בבכי והתקשה לעצור את הדמעות. צפו בווידאו למעלה

"אנחנו באירוע אחר לגמרי", אמר נרקיס, "יש לנו פה תינוקות שאנחנו צריכים להביא אותם הביתה עכשיו. נערות, אחים ואחיות ומשפחות שלמות שצריך להביא הביתה עכשיו". אז, החל לשיר את השיר "ילד" - ובאמצע עצר: "אני לא יכול לשיר, סליחה. המעבר חד מדי בשבילי".

לכתבות נוספות:

בתוך כך, הבוקר (שני) שחרר נרקיס את "וואלק מי", שיר אהבה לחיזוק וחיבוק חיילי צה"ל וכוחות הביטחון שמגנים עלינו בגופם. את השיר כתב אבי אוחיון לבנו שהתגייס לפני שנה וחצי ליחידה קרבית. "אין עליכם!", מסר נרקיס, "וואלק, מי יכול עליכם?".

וואלק מי | מילים: אבי אוחיון

קח אוויר אל תרוץ מהר
תראה בסוף הכל עוד יתחבר לאט
הכל עניין של זוויות אל תעשה סיפור
לא לשתוק עד שזה שורף
הכל נראה פשוט אבל זה מסתבך לאט
אתה תלמיד של החיים שמקבל שיעור

אל תסתכל למטה הבנת
תגיד שכבר נפלת שיקרת
כל מה לא עברת לא סיפרת לי תביא חיבוק
תפסיק להתנצל גם אין סתם
תגיד לי מה חסר כאן שאין שם
תגיד לי רק שיש טעם שהלב שלך עומד על צוק

ואלק מי ואלק מי תגיד לי מי יכול עליך חיים שלי
ואלק מי ואלק מי מי מי תגיד לי מי יכול עליך חיים שלי

אל תברח זה ישאיר סימן
דברים טובים אפשר לראות מכאן ו
אל תפחד להיות בסדר בעולם דפוק
אין יום שלא נגמר
אתה יודע לפעמים שגם אני נשבר
כולנו תלמידים של החיים שמחפשים חיזוק