"מצאתי את הרעל שלי, אבא!!!": בריטני ספירס בפוסט מדאיג

הזמרת העלתה פוסט ארוך לאינסטגרם שלה שבו כתבה על התקופה שהייתה נתונה תחת ניהולו של אביה, על המעריצים שזיהו שהיא בצרה ועל החזרה שלה לרשתות החברתיות. לצד זאת, היא פרסמה קטע מהסרט "היפה והחיה" - ולא שכחה לתבל באינספור סימני קריאה • הפוסט המלא

בריטני ספירס
בריטני ספירס | צילום: shutterstock

רצינו, באמת שרצינו טו Leave Britney alone, אבל קשה לנו להתעלם מהסערה התורנית: כוכבת הפופ פרסמה אתמול (רביעי) פוסט ארוך בעמוד האינסטגרם שלה, שבו רמזה לתקופה שבה הייתה תחת האפוטרופוסות של אביה, דיברה על תעשיית המוזיקה הצינית וגם על המעריצים שהיו הראשונים לזהות שמשהו לא בסדר קורה איתה. כל זה לווה באינספור סימני קריאה, כמובן.

לצד טקסט ארוך כמיטב המסורת, פרסמה ספירס את הפתיח המצויר של סרט האנימציה "היפה והחיה" שבו המספר מסביר כיצד נסיך בן אנוש הפך ליצור נורא. הזמרת, שרק לאחרונה פרסמה את ספר הזכרונות שלה, "האישה שבי", כתבה: "התחלתי לכתוב את הספר שלי לפני שנתיים, כשאת הרגעים האלה בחיי האישיים שמרתי לעצמי!!!".

"לא רק שהחיים האישיים שלי נשמרו בסוד, אלא שהם הרגישו כמו 20 שנים של תקופות קשות שכתבתי עליהן בספר שלי!!!", המשיכה ותהתה: "האם אתם יכולים לדמיין את שנת 2007 שנמשכת שלוש שנים, ואף אחד אפילו לא יודע עליה??? זה נגמר עכשיו ואני עצובה להפליא על הזמנים ההם!!!".

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

כזכור, עוד בפברואר 2007, ספירס גילחה את ראשה ושנה לאחר מכן הושמה תחת אפטרופוסות של אביה, במשמר קבע שנמשך כמעט 14 שנים. מאז, היא טענה שההסדר אותו קבע בית המשפט היה פוגעני, ושאביה ג'יימי התעלל בה במהלכו.

כידוע, מעריציה של כוכבת הפופ התגודדו סביבה בלי הפסקה במהלך אותה תקופה, והשיקו את תנועת "Free Britney" שהביעה את חששותיהם לגבי זה שספירס כלואה בחיים שלא היא בחרה. הטענה שספירס סובלת חילחלה למיינסטרים, ומה שהתחיל כקוריוז אינטרנטי הפך לתנועה משפטית ששיאה במשפט נוסף ששיחרר את ספירס מכבלי אביה. בהמשך התברר כי הוא אף מנע ממנה גישה לכספה ומנע ממנה להביא ילדים לעולם.

בריטני ספירס
בריטני ספירס | צילום: shutterstock

"זה מוזר, כי למרות שאני נמצאת באינסטגרם, אני לא עוקבת אחרי מדיה חברתית, חדשות ופטפוטי מעריצים!!! עשיתי את זה השבוע וזה מוזר כי זה מרגיש כאילו הרבה מעריצים כבר די מכירים אותי והדרך שבה הם דיברו עליי היא אדיבה להפליא", כתבה. "תמיד היה להם חשד שמשהו קורה!!!! ובכן, נחשו מה מעריצי בריטני... צדקתם ב-100 אחוז!!! אין לי זמן לדבר על שום דבר מזה כי ברגע הספציפי הזה, אני מרגישה שזה ממש מעבר לתפיסה שלי!!!".

ספירס לא פירטה לאיזה פרק זמן בדיוק היא מתכוונת, וסיכמה את תחושותיה עם הקלאסיקה המצוירת של דיסני משנת 1991: "הנה קליפ מהסרט האהוב עליי!!!! המראה מטעה!!! חוויתי דחייה ואכזבה מאנשים כה רבים, נפגעתי מאנשים רבים. בעולם שבו המראה תמיד היה חשוב... שבו טמונה היוהרה... זה הסוד לגניבת ליבו של גבר!!!!".

בריטני לא עצרה כאן, והמשיכה: "הרעל המפתה הוא אשליה!! זה תמיד היה כך!!! אבל זוהי האשליה המרושעת שבה אנו משחקים!!! אפשר לשחק עכשיו??? מצאתי את הרעל שלי אבא!!!". ספירס ככל הנראה מתכוונת בדבריה לכך שאילצו אותה לשחק תדמית סקסית ופתיינית כי אלה התכונות שמקדשות את הסלוגן "סקס מוכר", ובמשך שנים לקח לה למצוא את הקול הפנימי שלה ולשים את עצמה במרכז - כפי שהיא עושה כיום עם תקשורת בלתי אמצעית אל מעריציה באמצעות האינסטגרם הפרטי שלה.

מוקדם יותר ביום רביעי, היא השוותה את אחיה ג'ייסון ל"אבא והחבר הכי טוב שלי", זאת על רקע הריב המתמשך שלה עם רוב בני משפחתה בגלל הסמכות. באותו היום היא גם שיתפה סרטון עירום נוסף ששבו בירכה את 42.7 מיליון העוקבים שלה ב"בוקר טוב", והמשיכה להעלות סרטונים שלה רוקדת להנאתה בבית שלה.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maria River Red (@britneyspears)