הדוגמניות תקפו: "קליפ מעורר חלחלה"; הראפר הגיב: "שימי גז נשמה"

סימי והייז קאדרה - צמד תקליטניות שהן גם דוגמניות ומשפיעניות רשת - פרסמו את השיר החדש של צמד הראפרים הישראלי, "חרבו דרבו", וזעמו: "הכוכבים הכי משפיעים בישראל שחררו קליפ מחרחר מלחמה" • סטילה לא נותר חייב: "תודה על השיווק נשמה שלנו, איזה טמטום"

נס וסטילה
נס וסטילה | צילום: יחצ

חרבו דרבו על המוקד: מאז ה-7 באוקטובר, התאומות סימי והייז קאדרה - צמד תקליטניות שהן גם דוגמניות ומשפיעניות רשת - הסבו את חשבון האינסטגרם שלהן לכזה המדברר את הצד הפלסטיני במובהק. השתיים, להן 1.7 מיליון עוקבים, מפרסמות תמונות מההרס בעזה, מגנות את תקיפות ישראל ברצועה - והן אף הכחישו את הטבח שאירע במסיבה ברעים, בטענה כי מדובר היה ב"קרב יריות שהמבלים נקלעו אליו".

השתיים (ששמותיהן המלאים הן סאמה והאייה) נולדו בערב הסעודית, גדלו בדובאי ובהמשך עברו לקליפורניה - שם הפכו לתקליטניות מבוקשות ולשם מוכר בסצנה. אחת מהן, סימי, היא בת הזוג הנוכחית של המוזיקאי דה וויקנד. אתמול (שבת), מי שעלה על הרדאר של הבנות הוא צמד הראפרים הישראלי נס וסטילה ושירם החדש "חרבו דרבו".

לכתבות נוספות:

סימי והייז פרסמו את הקליפ בסטורי, וכתבו: "הכוכבים הכי משפיעים ומגניבים בישראל כרגע, שאהובים על ילדים, בני נוער וצעירים, שחררו קליפ מחרחר מלחמה ומעורר חלחלה. זה זן האנשים שהממשלה הישראלית מטפחת. תודה לאל שיש גם ישראלים שמסרבים לקחת חלק בחברה חסרת הלב, המיליטריסטית, והמגעילה של, 'אני עומד עם ישראל לא משנה מה'".

סטילה (דור סורוקר) שיתף את הסטורי, והגיב: "מה הבת זוג של דה וויקנד רוצה מאיתנו הגנובה? (אימוג'י צוחק)". הראפר לא עצר כאן, ובסטורי נוסף הוסיף כי "היא אפילו ישבה לתרגם את הכול ופרסמה את המילים. תודה על השיווק נשמה שלנו, אוהבים אותך. איזה טמטום". לקינוח, הגיב בלב אדום.

הסטורי של סטילה
הסטורי של סטילה | צילום: אינסטגרם

אגב, בתחילת המלחמה, הדוגמנית עדן פינס לא שתקה נוכח הפוסטים המסיתים של הבנות, ופרסמה סטורי עם תמונה סימי שבו כתבה: "הנה נבלה סרוחה, שהלוואי ויום אחד ייפגשו פנינו במציאות, והו יקירתי - כבר יצא לנו לעבור אחת מול הפנים של השנייה, אז אין לי ספק שזה יקרה שוב בקרוב.

"עד אז", הוסיפה פינס, "החלולת מוח הזו שבמקרה היא בת הזוג של דה וויקנד, מפרסמת שקרים, על גבי שקרים, על גבי שקרים, יותר ממה שהפרצוף שלה יכל להכיל ועוד במלחמת דמים כזו. בלי להתבייש. ולכן גם השפה שלי אליה בהתאם". גם את מספר 2 אחרי בלה (חדיד) וגם את מנסה להתחקות בדרכה כפיים. יא ריבאונד מעפן".

הסטורי של סטילה
הסטורי של סטילה | צילום: אינסטגרם