עני ומסכן? הקעקוע החדש של דרייק מטריף את המעריצים

הראפר הקנדי התחדש בקעקוע פנים שממוקם מעל הגבה שלו, עם הכיתוב "miskeen" - מילה שפירושה "עני", "פתטי" או "מתוק ותמים" - תלוי באיזו שפה • כך או כך, המעריצים מנסים להבין למה התכוון הראפר והאם הוא באמת מרושש? (עם אחוזה בשווי 100 מיליון דולר, כנראה שהתשובה היא לא)

דרייק
דרייק | צילום: שאטרסטוק

קעקוע הפנים החדש של הזמר דרייק מרים מיליוני גבות מסביב לעולם, עת מעריציו שואלים את עצמם: "מה הוא רוצה לעזאזל?". ובכן, זה בדיוק מה שגם אנחנו תהינו כשראינו כי מעל קשת הגבה השמאלית של הראפר הקנדי, קועקעה המילה "miskeen".

שואלים את עצמכם מה פירוש המילה? אז ככה: המילה מתורגמת ל"עני" או "פתטי" בערבית ובאמהרית. רבים חשבו שדרייק לא עשה תחקיר מינימלי או לכל הפחות השתמש בגוגל תרגם על מנת לוודא שאין למילה משמעות מביכה כלשהי, אבל האמת היא כזאת: בעיר הולדתו של דרייק, טורונטו, משתמשים ב-miskeen כסלנג לתאר "מתוק ותמים".

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

עד כה, דרייק לא סיפק שום הקשר או סיפור רקע שעומד מאחורי הקעקוע שמעתה יעטר את פרצופו לנצח (או שמא מדובר בקעקוע חינה והוא מהתל בכולנו?). המעריצים, לעומת זאת, כינו את הקעקוע החדש "אירוני" מכיוון שהוא עשוי לרמוז על כך שהרפאר המצליח עני. "הבחור גר באחוזה של 150 מיליון דולר", כתב אדם בתגובה לקעקוע, ואחרים הוסיפו: "אם דרייק קורא לעצמו עני, איזו מילה תתאר את כולנו?", "דרייק הוא הכול מלבד עני", ועוד.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 6ixBuzz 📰🐝 (@6ixbuzz.media)

נזכיר כי יצרן הלהיטים רחוק מלהיות מסכן או עני מכיוון שעל פי ההערכות הוא שווה 260 מיליון דולר. דרייק, אגב, הוא גם הבעלים של אחוזת ענק בטורונטו בשווי של 100 מיליון דולר - שבתוכו אפילו מגרש כדורסל מקצועי. "רציתי שיהיה לו קנה מידה ותחושה מונומנטליים", אמר בעבר דרייק על ביתו הקט בריאיון. "זה יהיה אחד הדברים שאני משאיר מאחור, אז זה היה צריך להיות נצחי וחזק". ימים יגידו אם הצהרות זהות יוכל לספק בנוגע לקעקוע החדש.