תלונות נוספות נגד הראפר שון קומבס (פאף דדי): "סימם, תקף מינית ותיעד"

אחרי שהשיג הסדר עם האקסית שלו, אשר טענה כי תקף אותה מינית - שתי מתלוננות חדשות תבעו את הראפר בגין מעשים דומים: האחת סיפרה כי הותקפה ברכבו, וכי האקט תועד והופץ; השנייה טוענת כי דדי, יחד עם המוזיקאי אהרון הול, כפו עליה ועל חברתה לקיים איתם יחסי מין • קומבס מכחיש את הטענות

שון קומבס

בשבוע שעבר הראפר שון קומבס (פאף דדי) עמד במרכזה של שערורייה, אז האקסית שלו - הזמרת קאסי ונטורה - האשימה אותו כי אנס אותה ואף התעלל בה מינית. ימים בודדים לאחר פרסום התביעה, נודע כי השניים הגיעו לפשרה אשר פרטיה טרם פורסמו. בסוף השבוע שוב הואשם קומבס בתקיפה מינית, כשהפעם אלו שתי נשים אחרות שחשפו לכאורה את סיפורן.

את התלונה הראשונה נגד הראפר הגישה בחורה בשם ג'וי דיקרסון-נל. המקרה אירע לטענתה בעת שהייתה סטודנטית, אז היא הופיעה בכמה קליפים של הראפר במהלך חופשת הסימסטר שלה. לטענתה, היא הסכימה לצאת עם קומבס לארוחת ערב, אך הוא סימם אותה ותקף אותה במכונית שלו. בכתב התביעה סיפרה כי גילתה שהאקט תועד, וכי מכר משותף שלה ושל הראפר חשף בפניה שצפה בסרטון - והוא לא היה היחיד. דיקרסון סיפרה כי בעקבות המקרה היא התאשפזה בבית חולים עם דיכאון ומחשבות אובדניות. לדברי התובע, דיקרסון הגישה בזמנו תלונה במשטרה, אך זו נדחתה מחוסר ראיות.

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

את התביעה השנייה הגישה מתלוננת אנונימית, אשר לדבריה הראפר אנס אותה ואת חברתה יחד עם המוזיקאי אהרון הול, בתחילת שנות ה-90. לטענתה, היא וחברתה הוזמנו לדירתו של הול, ואז דדי כפה עליה, כך לדבריה, לקיים איתו יחסי מין. "הול נכנס לחדר, הצמיד אותה ואילץ אותה לשכב איתו". גם החברה שאיתה הגיעה, טוענת האנונימית, נאלצה לקיים יחסי מין עם השניים. ימים לאחר המקרה הזה, ביקר הראפר את הבנות ושם תקף אותה פיזית, ואף "חנק אותה עד שהתעלפה" כפי שצויין בתביעה.

מטעמו של קומבס, שגם עומד מאחורי חברת התקליטים המוכרת "באד בוי רקורדס", הכחישו את הדברים. בטרם התפרסמו התלונות החדשות, התנער דדי מהתלונה של ונטורה מהן וטען כי אין לה כל ביסוס וכי היא נועדה להכתים את שמו.