אתניקס נתנו הופעה כיפית ומרימה, רק חבל שלא הייתה מחשבה רבה על הקהל

אתניקס תמיד ידעו לתת הופעות טובות עבור הקהל שלהם, והם לא איכזבו גם בהופעה אתמול בהאנגר 11. לאחר סכסוך מתוקשר של 6 שנים זאב נחמה ותמיר קלינסקי שבו לעבוד יחד, והביאו לבמה הופעה בלתי נשכחת

האיחוד של אתניקס
האיחוד של אתניקס | צילום: רגב טל

האנגר 11 היה מלא באפס מקום בשולחנות שנראו שנלקחו מבר מצווה סמוכה. לא ברור למה קוראים להופעה ״אתניקס המסיבה״ כי אפילו לא היה מקום לעבור בין שורות השולחנות. אך למרות הצפיפות, היה כיף לא נורמלי. אתניקס כרגיל נתנו הופעה כיפית ומרימה שמשלבת את השירים הישנים שלהם עבור המעריצים הוותיקים, בנוסף לשירים החדשים והמרימים שלהם.

כתבות נוספות בתרבות ובידור

אז היו שולחנות, אבל אחרי עשרים דקות מתחילת ההופעה, כל הקהל כבר היה על הרגליים. מגוון רחב של מעריצים מכל הגילאים, צעירים ומבוגרים, דתיים וחילוניים, מזרחים ואשכנזים. אתניקס הוכיחו שוב שהמוזיקה שלהם מדברת לכולם.

זו הייתה ההופעה הראשונה עם תמיר קלינסקי מאז הסכסוך המתוקשר. זאב נחמה הזכיר זאת כמה פעמים ואת העובדה שהוא שמח שהם חזרו ליצור ביחד אחרי 37 שנים של עבודה משותפת. בנוסף, זאב נחמה אמר שהם עובדים על אלבום חדש, וזאת בשורה מאוד משמחת.

האיחוד של אתניקס
האיחוד של אתניקס | צילום: רגב טל

בסוף ההופעה חברי הלהקה אמרו שהם תמיד השתדלו שלא להיות להקה פוליטית, והעבירו מסר א-פוליטי ולא מאוד חתרני: אהבת חינם. הם סיימו את ההופעה כשחברי הלהקה יוצאים מהבמה ונשארים עליה יורם וגל שסגרו את ההופעה בסולו גיטרות מרגש של "רק אהבה תנצח", במטרה להעצים את המסר המדובר.

אתניקס היא להקה ותיקה ומקצועית שתמיד נותנת הופעה טובה עבור הקהל שלה. אני מעדיפה את ההופעות האינטימיות שבהן באמת אפשר לרקוד ולהיות חלק מהמסיבה הזאת. למרבה הצער, ניכר שלא הייתה מחשבה רבה על הנוחות של הקהל. אני מבינה את הרצון למכור כמה שיותר כרטיסים אבל אי אפשר לקרוא להופעה ״מסיבה״ אם אין אפשרות לעמוד ולרקוד בנוחות.