עלה להן: נועה קירל ותותית משחררות שיר לכבוד חודש הגאווה

אחרי שיתוף הפעולה המוצלח של נועה קירל ואילן פלד עם השיר "טרילילי טרללה" בשנה שעברה, קירל חוזרת עם שיר לכבוד חודש הגאווה כשהפעם גיתית פישר (תותית) תספק את הקטע ההומוריסטי בשיר

נועה קירל ותותית
נועה קירל ותותית | צילום: יחסי ציבור

חודש הגאווה מתחיל היום (רביעי) באופן רשמי והשיר הראשון לחגוג את האירוע מגיע מבית היוצר של נועה קירל. השיר "שלושה בנות", אותו כתבו קירל, רון ביטון וגיתית פישר, מהווה את יריית הפתיחה לחודש בו נחגוג פתיחות, ליברליות ואהבה למען זכויות שוות לקהילה הגאה בישראל. השיר נעשה בשיתוף מועדון לימה לימה בתל אביב.

 

עוד כתבות:


כזכור, בשנה שעברה שחררה קירל את "טרילילי טרללה", להיט ענק שהגיע למקום השלישי בדירוג השנתי של מאזיני גלגל"צ וכאן גימל. השיר, בו השתתף אילן פלד ("אחד העם 1"), נחשב לאחד השירים המצליחים ביותר של קירל עד היום. השנה קירל חוזרת לביצה שכל כך אוהבת אותה עם השיר "שלושה בנות", כשהפעם גיתית פישר, הידועה בזכות הדמות תותית מהסדרה "זאת וזאתי" ששודרה ברשת 13, מופקדת על החלק ההומוריסטי בשיר. על ההפקה המוזיקלית אחראים ינון יהל, חן קורדובה ואביב ברנהולץ.

זאת וזאתי
זאת וזאתי

הלימה לימה בר מוסרים: "הסינגל החדש, 'שלושה בנות', הוא סימן לחופש והכלה. השיר מעניק ביטוי לגברים ונשים שרק רוצים להיות הם ללא פחד ואנחנו שמחים מאוד לקחת בו חלק ובכך לתרום להכרה מלאה בזכויות של הקהילה הגאה".

 

צפו בפרק מהסדרה "זאת וזאתי" בכיכובה של גיתית פישר:

[brightcove_iframe video_id='featured-series-zot-ve-zoti-season-01-episodes-10-full' autoplay='0' credit='' desc='' poster='' kid='0_pzqkpm61' duration='']