אליאב זוהר: "אני לא פוליטיקאי, מי שמחפש לפגוע באבא שלי דרכי זה שלו"

לאחר הביקורת הציבורית שעלתה ברשתות בעקבות האיומים של שר התרבות להורות לרשויות המקומיות לבטל אירועי תרבות בשבתות, היה מי שקרא להחרים את בנו, אליאב זוהר כמחאה. אליאב זוהר שיתף את הציוץ וכתב: "זה העציב אותי מאוד"

אליאב זוהר
אליאב זוהר | צילום: אור דנון

אליאב זוהר הגיב לגולש שקרא להחרימו לאחר ששר התרבות, מיקי זוהר, איים (וחזר בו) לבטל סבסוד אירועי תרבות בשבתות. בציוץ, שמאז כבר נמחק, קרא הגולש להחרים את בנו של שר התרבות כמחאה: "להחרים הופעות של אליאב זוהר, ביום חול ובשבת".

כתבות נוספות בתרבות ובידור

אליאב זוהר שיתף את הציוץ, וכתב: "האמת שזה מעציב אותי מאוד. אני לא פוליטיקאי ולא קשור לעולם הזה. אני רק אוהב את אבא שלי תמיד. כל מי שמחפש לפגוע באבא שלי דרכי ולהעניש אותי על החלטות פוליטיות שלו זה שלו, ואין לי עניין להגיב לזה או להתייחס לזה. אני חי ונושם את עולם המוזיקה שמדברת לכולם בלי הבדל ובלי שום מחסומים".

 

ההוראה לאסור על הרשויות המקומיות לקיים פעילויות תרבות מסובסדות בשבתות הגיעה ממשרד התרבות לאחר ששר התרבות מיקי זוהר החליט להקפיא את מיזם "שבת ישראלית" של קודמו בתפקיד, חילי טרופר. לאחר המחאה הציבורית שהתעוררה פרסמו לשכת ראש הממשלה ומשרד התרבות הודעה משותפת בה סיכמו זוהר ונתניהו כי מימון האירועים לא ייפגע.