שלב ההכרעות הגורליות: מי חייב להמשיך הלאה? ענו על הסקר

הערב ב"אקס פקטור לאירוויזיון": ארבעת המתמודדים מקבוצת הבנים וארבעת המתמודדים מקבוצת הצעירים מתחרים על שלושה מקומות בלבד בכל קבוצה. מי יישאר על הכיסא החם ויסיים את דרכו בתחרות? ענו על הסקר בסוף הכתבה

זמן צפייה: 00:56

המרוץ למציאת הנציג הישראלי הבא לתחרות האירוויזיון נמשך, והערב ממשיכים עם שלב ההכרעות הגורליות בו שתי קבוצות ייאלצו להיפרד מאחד מהמתמודדים. כל קבוצה תתפוס את מקומה על הבמה לפי הסדר, והמתמודד שנתן את הביצוע שפחות הרשים את השופטים מתיישב על הכיסא החם. המתמודד בכל קבוצה שיישאר לשבת על הכיסא בסוף ארבעת הביצועים יסיים את דרכו בתחרות.

הקבוצה הראשונה שתעלה לבמה היא קבוצת הבנים של נטע ברזילי. בקבוצה נמצאים מיכאל בן דוד, שחר עדוי, אלישע נחמיאס ואלי חולי.

 

בסקר הקודם, בו שאלנו אתכם אילו ארבעה מתמודדים צריכים להמשיך לנבחרת מתוך שמונת המתמודדים בנבחרת הבנים, הארבעה שזכו להכי הרבה קולות הם אלי חולי (42% מסך הקולות), שחר עדוי (18%), אביב חרזי (14%) ומיכאל בן דוד (7%). בסופו של דבר חרזי לא המשיך לנבחרת ואת מקומו תפס אלישא נחמיאס שהגיע למקום החמישי בסקר.

הקבוצה השנייה שתעלה הערב לבמה היא קבוצת הצעירים של רן דנקר. בקבוצה זו נמצאים אגם אבוחצירה, עילאי אלמקייס, שחר אדמוני וליה נביפור.

 

בסקר הקודם, בו שאלנו אתם אילו ארבה מתמודדים צריכים להמשיך לנבחרת מתוך שמונת המתמודדים בנבחרת הצעירים, הארבעה שזכו להכי הרבה קולות הם עילאי אלמקייס (32% מסך הקולות), עמית שטח (30%), עומר שוקר (13%) וליה נביפור (10%). בסופו של דבר עמית שטח ועומר שוקר לא המשיכו לנבחרת ואת מקומם תפסו שחר אדמוני ואגם אבוחצירה שהגיעו למקום החמישי והשביעי בהתאמה בסקר.

 

"אקס פקטור לאירוויזיון" - ימים ראשון, שלישי וחמישי ברשת 13.
תחרות האירוויזיון תשודר בכאן 11 בתאריך 14 במאי.