מדונה מדברת על הימים שאושפזה בביה"ח: "חשבו שלא אצא מזה"

כארבעה חודשים לאחר שאושפזה עם חשש ממשי לחייה, מלכת הפופ סיפרה על מצבה הרפואי בימים הדרמטיים ההם - ועל שעדיין לא הגיעה להחלמה מלאה: "אני לא מרגישה 100%" • רקדנית לשעבר חשפה: "על כל דקה שאיחרנו לחזרה נדרשנו לשלם 100 דולר משכרנו"

מדונה
מדונה | צילום: reuters

סבב ההופעות העולמי של מדונה נפתח לפני כשבועיים, זאת לאחר שנדחה בשל שאושפזה עם חשש לחייה. בהופעה שקיימה אמש (שני) בבלגיה, התייחסה מלכת הפופ למצבה הרפואי דאז, וסיפרה כי עצם החלמתה הינו נס רפואי של ממש: "לפני פחות מארבעה חודשים, שכבתי חסרת הכרה בבית חולים. אנשים חשבו שלא אצא מזה. זה ממש נס שאני פה עכשיו".

בדבריה, הזכירה גם את אימה שנפטרה מסרטן השד, עוד כשמדונה הייתה ילדה בת 5. "היא בטח שומרת עליי, היא בטח אמרה, 'ילדה, זה לא הזמן שלך ללכת'". בתקופה הזו, היא מרגישה קרובה במיוחד לאימא שלה - בעיקר בשל הבדידות שחשה האם כשאושפזה בבית החולים עם הידיעה שסופה המצער קרוב. "אני קיבלתי הזדמנות שנייה", אמרה לקהל.

לכתבות נוספות:

ולמרות שמזה כשבועיים שהיא מופיעה על הבמות, מצבה הרפואי עדיין לא חזר לכשהיה: "אני חייבת להודות שאני לא מרגישה 100% עכשיו - אבל אני לא יכולה להתלונן", סיפרה לקהל. אז, הודתה לילדיה ששהו לצידה לאורך כל התקופה המורכבת וכן למעריצים על האהבה והתמיכה שלהם.

מאז פרצה המלחמה בישראל לפני כשבועיים עם הטבח הנפשע שביצעו מחבלי חמאס בתושבי העוטף, מדונה הפכה לאחד הקולות הבולטים נגד המעשים של ארגון הטרור ונגד רצח חפים מפשע. כבר ביום שאחרי השבת השחורה, היא פרסמה פוסט תמיכה בישראל וימים בודדים לאחר מכן, עם תחילת סבב ההופעות העולמי שלה, עצרה את המוזיקה כדי להזכיר לקהל את הזוועות שהתחוללו כאן.

השבוע הסתבר כי התבטאויותיה של מדונה - על אף שהיו ניטרליות ברובן - מעט סיבכו אותה והביאו עליה שלל תגובות זועמות, כך שכעת החליטו אנשיה לתגבר את האבטחה סביבה. אתר ה-dailymail דיווח כי בעקבות שטף של שנאה ברשת, מספר מאבטחים נוספו ללוות את מלכת הפופ בטור שלה.

מדונה
מדונה | צילום: רויטרס

"אני רואה ילדים נזרקים מהאופנועים, חוטפים, תינוקות שעורפים את ראשיהם - מה לעזאזל קורה בעולם?", אמרה בין היתר באחת מהופעותיה האחרונות. מלבד זאת, היא אמרה כי היא "מבוהלת ומפוחדת" וכי יהיה זה לא אחראי שלא להתבטא בנושא. דברים אלו, כאמור, עוררו עליה זעם מצד תומכים פרו-פלסטינים, כשמגיבים רבים כינו אותה כ"מכשפה ציונית" ו"פושעת".

מלבדם, היו כאלה שטענו שמדונה ניצבת לצד ישראל משום שהיא, אשר נולדה וגדלה כקתולית, מוקסמת מהקבלה אותה היא לומדת כבר שנים. בפוסטים שראו אור ב-Mail on Sunday, היו שכינו אותה "כלבה של קבלה". מקורבים לזמרת מסרו בתגובה כי "מדונה הרוסה ונחרדת מהתגובות על התבטאויותיה בסכסוך העקוב מדם במזרח התיכון".

100 דולר על כל דקת איחור

בתוך כך, רקדנית לשעבר של מדונה בשם קריי אן סיפרה כי מלכת הפופ לא סובלת איחורים. "על כל דקה שהיית מאחרת לחזרה, מדונה דרשה שתשלמי לה 100 דולר מהשכר שלך", חשפה. עם זאת, היא ביקשה להדגיש כי היא לא כועסת על החוק השנוי-במחלוקת הזה, שכן מוסר העבודה הזה לימד אותה לעמוד בזמנים ומאז היא מעולם לא איחרה לחזרה. "לעבוד בשביל מדונה היה כמו נס. לא הייתי צריכה שום דבר אחר".