המעריצים מתרגשים: ריהאנה צפויה לשחרר מוזיקה חדשה ולצאת לטור עולמי

אחרי כמעט שמונה שנות שתיקה שבהן לא שחררה ולו סינגל אחד, שנת 2024 מסתמנת כזו שבה ריהאנה תחזור לאולפן: כלי התקשורת בחו"ל דיווחו כי הזמרת חתמה חוזה חדש עם חברת לייב ניישן, וכי בכוונתה לשוב לטפח את הקריירה המוזיקלית שלה

ריהאנה בסופרבול 2023
ריהאנה בסופרבול | צילום: רויטרס

היא אחת הכוכבות הגדולות בעולם שניצבת בשורה אחת עם ביונסה, מדונה וטיילור סוויפט - אבל כבר שנים ארוכות שריהאנה לא הוציאה מוזיקה חדשה. אחרי ששחררה תשעה אלבומי אולפן לאורך השנים, כשהאחרון שבהם היה ANTI שיצא ב-2016, היא העדיפה להתמקד בעיקר באימפריית הקוסמטיקה שלה "פנטי ביוטי" ובמשפחה שהקימה.

האם בקרוב רירי תשחרר מוזיקה חדשה? ייתכן מאוד שכן: הלילה (חמישי) דווח בכלי התקשורת בארצות הברית כי הזמרת חתמה על חוזה חדש מול חברת ההפקה לייב ניישן, וכי ריהאנה מעוניינת להוציא מוזיקה חדשה ולצאת לסיבוב הופעות עולמי בין השנים 2025-2024.

לכתבות נוספות:

הפעם האחרונה שבה ראינו אותה על הבמות הייתה בהופעה האייקונית בסופרבול האחרון, שם חשפה את הריונה השני. מקורות סיפרו לאתר EW כי ריהאנה הייתה אמורה לצאת לטור חדש כבר השנה, אולם היות והיא נכנסה להיריון שני מבן זוגה הראפר אייסאפ רוקי - היא עצרה את הקאמבק המתוכנן. בין היתר, הייתה אמורה להיות המופע המרכזי בפסטיבל גלסטונברי.

כבר שנים שמעריציה של הזמרת מציפים אותה בבקשות שתחזור לאולפן. מלבדם, גם העיתונאים לוחצים עליה וכמעט בכל ריאיון היא נשאלת מתי תשחרר מוזיקה חדשה. אלא, שבריאיון עבר היא סיפרה כי אחרי שאלבומה האחרון קיבל ביקורות מהללות - היא חוששת שלא תוכל להתעלות עליו, מה שקצת עוצר בעדה.