שני המתמודדים הראשונים יבטיחו את מקומם בגמר "אקס פקטור לאירוויזיון"

חצי הגמר הראשון ב"אקס פקטור לאירוויזיון" בו שניים מתוך ששת המתמודדים שנותרו בתחרות יבטיחו את מקומם בגמר. ענו על הסקר: מי לדעתכם חייב להגיע לגמר? וגם: עדן בן זקן, זמרת העשור שיצאה מהעונה הראשונה של "אקס פקטור ישראל", מגיעה לשולחן השופטים

זמן צפייה: 00:56

השלב האחרון לפני הגמר הגדול של ה"אקס פקטור לאירוויזיון" מגיע, בו ששת הזמרים הענקים שנותרו במרוץ יתנו כל מה שיש להם כדי לנסות ולהבטיח כבר הערב את מקומם בגמר הגדול שייערך בשבת, 5.2 ברשת 13. זה מה שצפוי לנו הערב בחצי הגמר הראשון:

עוד  במתחם "אקס פקטור לאירוויזיון":

"אני לא יודע להסביר את ההצלחה של 'עץ ירוק מפלסטיק'". עילאי אלמקייס הודח מהתחרות

הביצוע של אלי חולי לשיר "Toy" סוחף את יוטיוב

אקס פקטור לאירוויזיון, פרק 31: מי המודח האחרון לפני חצי הגמר?

 

ששת המתמודדים יחולקו לשלושה דו קרב, כשהראשונים לעלות לבמה הם ענבל ביבי ושחר עדוי. ארבעת המתמודדים הנוספים - ספיר סבן, אנה סטפני, אלי חולי ומיכאל בן דוד יתמודדו בשני דו קרבים נוספים ביניהם. שלושת המנצחים בשלב הראשון יעלו לתלת קרב גורלי שאחריו נדע מי שני המתמודדים הראשונים שיבטיחו את מקומם בגמר הגדול.

אם כל זה לא מספיק, הבאנו לשולחן השופטים בחצי הגמר את עדן בן זקן, זמרת העשור שהחלה את דרכה בעונה הראשונה של "אקס פקטור ישראל", בה היא הגיעה למקום השני.

[brightcove_iframe video_id='entertainment-the-x-factor-israel-season-04-clips-32-hazaza-01' autoplay='0' credit='' desc='' poster='' kid='1_w3l3mdy6' duration='56']

אחרי עונה מלאת תהפוכות, לכל אחד יש את הדרך שלו לבחור מי הכי ראוי להגיע לגמר. האם מסתכלים על כל הדרך שהמתמודד עבר לאורך העונה? האם נותנים את רוב המשקל לביצוע הגמר בלייב? למי סביר להניח שהצופים באירופה יצביעו באירוויזיון? יש המון שיקולים ולכל אחד משקל אחר בהחלטה הסופית, ואתם תוכלו להשפיע על בחירת הנציג הבא לאירוויזיון בגמר הגדול שייערך בשבת, 5.2 ברשת 13.

תחרות האירוויזיון תשודר בכאן 11 בתאריך 14 במאי.