איתי לוי: "החרדה אמיתית, היא מלווה אותנו כבר יותר מ-50 יום"

ברוח התקופה ובצל הימים הקשים שעוברים על מדינת ישראל, הזמר איתי לוי שחרר שני שירים חדשים: הראשון הוא "אין לי מקום אחר", שבו הוא מדבר על החרדה שלא עוזבת אותנו כבר שבועות; השני הוא "אחרי המבול", בו הוא מבקש להרים את המורל הלאומי עם סמפול לשיר האהוב של אביהו מדינה • לוי: "אני בטוחה שנעבור את זה יחד ונצח מחוזקים"

איתי לוי
איתי לוי | צילום: אור גפן

שירים לזכר הנרצחים והנופלים, שירי נחמה ושירי עידוד לימים טובים יותר: בעולם התרבות מנסים לחזור לשגרה מסוימת בצל המלחמה, כשרבים מאמני ישראל שחררו בשבועות האחרונים שירים שקטים ועצובים או דווקא כאלו שבאים להרים את המורל. הכול ברוח המצב.

הזמר איתי לוי שחרר הבוקר (שני) את "אין לי מקום אחר" אותו כתב אבי אוחיון ואת "אחרי המבול", עליו חתומים מאור תיתון ואלעד טרבלסי. בשיר הראשון, עם מילים כמו "תציל אותי, אני מקולקל, דמיונות שורטים ואני נבהל", מדבר לוי על החרדות שכבר שבועות ארוכים הפכו לחלק בלתי-נפרד מכל אחד מאיתנו. בשיר השני, מנסה לוי להרים את מצב הרוח הלאומי עם סימפול לשיר המוכר של אביהו מדינה, "אל תירא ישראל".

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

"אהובים שלי", כתב לוי בפוסט שפרסם בחשבון האינסטגרם שלו עם צאת השירים החדשים, "משתף אתכם בשני שירים שמדברים על שני סוגי הרגשות שאנחנו חווים כמדינה: כולנו עוברים בין חרדה אמיתית שמלווה אותנו כבר יותר מ-50 יום, לבין תקווה, מורל ועוצמה שמלווים את החיילים שלנו בשטח. יש מקום לכל רגש", הוסיף. "אני מאמין ובטוח שכולנו ביחד נעבור את זה ונצא מחוזקים ומאוחדים. עם ישראל חי".