מירי מסיקה התעמתה עם פרו פלסטינים - ונחסמה מהאינסטגרם: "הבורות של האנשים בחו"ל גדולה"

הזמרת, שכבר שבועות מנהלת מלחמת הסברה ברשת ומספרת את האמת על הטבח המזעזע של חמאס בתושבי העוטף, נחסמה מלהגיב למשך שלושה ימים. "להגיד 'מוות לישראל' זה בסדר, אבל אם אני אומרת לאנשים 'אתם הבאים בתור' - זה כנראה מאוד מעליב את אינסטגרם"

מירי מסיקה
מירי מסיקה | צילום: חדשות 13

במקביל לחזיתות בצפון ובדרום, לצד הירי על המרכז, בישראל מתנהלת מזה חודש מלחמה גם בגזרת הרשתות החברתיות. מאז השבת שבה אירע הטבח האיום, הישראלים כולם התגייסו למען ההסברה הישראלית והפצת האמת בעולם, אלא שלמרות התיעודים מהזוועות והעדויות מאלו שהיו שם - יש מי שעדיין מתייצבים לצד פלסטין ומגנים את ישראל על מלחמתה בעזה.

הזמרת מירי מסיקה חשפה אמש (שבת) כי היא אינה יכולה להגיב באינסטגרם שלה למשך שלושה ימים, זאת משום שהגיבה בתקיפות לפרו-פלסטינים שקראו "מוות לישראל" - ונחסמה. "חסמו לי את האפשרות להגיב לכל ההודעות ובכלל להגיב כרגע למישהו לשלושה ימים", סיפרה מסיקה בסטורי שהעלתה. "אני בעונש כי הגבתי בחומרה.

"אני הרי מנהלת דיונים עם אנשים בחו"ל. הבורות שלהם היא כל כך גדולה, ויכול להיות שהייתי בוטה מדי", הוסיפה. "אני כמובן לא מתנצלת על זה, אבל אינסטגרם - שזה מקום מאוד מאוד מוסרי (אמרה בסרקזם), חסם אותי לשלושה ימים. כאילו, אפשר להגיד 'מוות לישראל', זה בסדר, זה לא חוסמים - אבל אם אני אומרת לאנשים 'You Next' - זה כנראה מאוד מעליב את אינסטגרם".

לכתבות נוספות:

מסיקה, כידוע, היא לא הישראלית הראשונה ש"נענשה" על חשיפת האמת, שכן גולשים רבים סיפרו כי הפרופילים שלהם נפגעו בשל עיסוקם בהסברה הישראלית. הקומיקאי אלי פיניש החליט שלא לשתוק נוכח זאת, ובריל שהעלה לחשבון האינסטגרם שלו פנה למנכ"ל חברת מטא מארק צוקרברג וביקש ממנו להתערב לטובת העם היהודי אליו הוא משתייך. "לא יודע אם שמעתם או שמתם לב", פתח פיניש את דבריו, "אבל יותר ויותר חשבונות אינסטגרם ופייסבוק שלנו, של יהודים וישראלים נחסמים ונסגרים כי מה לעשות - הם הרבה יותר מאיתנו, והם מדווחים, וככה האלגוריתם עובד כי התוכן לא הולם.

"אז איפה מארק צוקרברג? הוא לא יהודי?", תהה, והחל לדבר באנגלית: "מיסטר צוקרברג, סלח לי על האנגלית שלי, למדתי אותה מסמוטריץ', אז תהיה סבלני איתי. איפה אתה לעזאזל? אתה יהודי. אתה לא רואה מה קורה לעם שלך? אתה לא רואה שיהודים נלחמים עבור זכותם להתקיים? אל תשכח, זה לא משנה כמה עשיר אתה, בשביל המוסלמים - ובמיוחד בשביל המוסלמים הקיצוניים - אתה לעולם תהיה יהודי מלוכלך, אז תתעורר ובבקשה תעזור לנו. ואם אתה חושב שאני יוסף חדד, אז לא. הוא טוב ממני. אני בסך הכול קומיקאי רגיל. תתעורר!", סיכם.