אחרי שהגיבה על הסכסוך הישראלי-פלסטיני ועוררה את זעם הגולשים: כך נצפתה סלינה גומז

העוקבים לא אהבו את תגובתה הרפה של הזמרת והשחקנית (שהיא גם האושיה הנעקבת ביותר באינסטגרם) באשר למלחמת ישראל-עזה, והם הטיחו כלפיה תגובות קשות. אז, היא איימה לסגור את החשבון - אך בזמן שהוא עדיין עומד וקיים, היא יצאה לדייט לילי עם החברה הטובה טיילור סוויפט. ומי עוד היתה שם? לא אחרת מאשר ג'יג'י חדיד

סלינה גומז
סלינה גומז | צילום: shutterstock

בשבוע שעבר הזמרת סלינה גומז - שהיא גם האישיות הנעקבת בעולם עם יותר מ-430 מיליון עוקבים בחשבון האינסטגרם שלה - עוררה סערה של ממש, עת החליטה לקחת הפסקה מהרשת בשל המלחמה המתחוללת במזרח התיכון. גומז בת ה-31 ספגה ביקורת בלתי פוסקת על כך שהיא שותקת לגבי הסכסוך הישראלי-פלסטיני ומסרבת לקחת צד.

כהיותה האישה הנעקבת ביותר, רבים ציפו למוצא פיה, ורק כשלושה שבועות לאחר פרוץ המלחמה היא נזכרה להגיב. "אני לוקחת הפסקה מהרשתות החברתיות כי הלב שלי נשבר כשאני רואה את כל האימה, השנאה, האלימות והטרור שקורים בעולם", כתבה אז. "אנשים שעוברים עינויים, נהרגים, או חווים כל אקט אחר של שנאה שמופנה כלפיהם - זה דבר מחריד". לפי שעה החשבון של גומז באינסטוש שריר וקיים על כל 430 מיליון עוקביו, למרות האיומים.

לכתבות נוספות:

ובכן, נראה כי סלינה אולי לקחה הפסקה מהאינסטוש - אבל לא מהפפראצי, שתיעד אותה ואת חברתה הטובה טיילור סוויפט במהלך דייט לילי בניו-יורק. השתיים יצאו לארוחת ערב בזמן שהבויפרנד של סוויפט, כוכב ה-NFL טראוויס קלסי, נמצא עם קבוצתו מחוץ לעיר. לבסטיז הוותיקות הצטרפו גם השחקנית סופי טרנר והדוגמניות ג'יג'י חדיד וקארה דלווין (לפחות אחת מהן ידועה בציבור כעוכרת ישראל במשרה חלקית. רמז: היא דוגמנית בלונדינית ולאבא שלה קוראים מוחמד).

לאחר שכל משתמשי המדיה החברתית שביקרו את גומז על שתיקתה בנוגע למלחמת "חרבות ברזל" הציפו את העמוד שלה בתגובו וטענו שהיא יותר מידי יושבת על הגדר, היא הוסיפה עוד סטורי שכבר נמחק ובו כתבה: "אני לוקחת הפסקה מאינסטגרם, אני סיימתי. אני לא תומכת בכלום ממה שקורה עכשיו".

ייתכן וסלינה היתה מצליחה לצלוח את העמדה הדיפלומטית שהביעה לולא שיתפה עוד קודם לכן סרטון המקדם את יוזמת "Rare Impact Fund" לציון יום בריאות הנפש העולמי. זאת, כחלק מעבודה כשגרירה של יוניסף - הארגון הבינלאומי החשוב בעולם למען ילדים. גומז פירסמה גם תמונה של אחותה הקטנה גרייסי וכתבה: "בתור מי שיש לה אחות, כל יום עושה אותי חולה באופן טרגי. אני אעשה הכל בשביל ילדים וחיים תמימים".

נראה כי גולשים פחות התרשמו ועל כך יעידו התגובות, כפי שכתב אחד מהם: "את מפרסמת פוסטים רק כשאנשים מתחילים להגיד לך שאת לא בסדר כי את שגרירה של יוניסף, איזו בושה". "יש לך 430 מיליון עוקבים...", הוסיף אחר, "תתביישי לך שאת חושבת שלא להגיד שום דבר לא יעשה הבדל". לצד זאת, קיבלה גומז גם תמיכה, כשבין היתר הגיבה אחת: "סלינה לוקחת הפסקה בגלל הסרטונים קורעי הלב שהיא רואה של חפים מפשע. להגיד שפוסט לא ישנה כלום - זה בגלל שהוא לא יכול להחזיר חיים".

כזכור, גומז - שהעוזרת שלה ניהלה את החשבון שלה במשך ארבע שנים - לקחה בעבר הפסקה מאינסטגרם בעקבות הריב שלה לכאורה עם אשתו של החבר לשעבר ג'סטין ביבר - היילי בולדווין ביבר. "אני אקח שנייה מהמדיה החברתית, כי זה קצת טיפשי", אמרה גומז ב-TikTok Live בזמנו. "ואני בת 30, אני מבוגרת מדי בשביל זה, אבל אני כל כך אוהבת אתכם ונתראה במוקדם או במאוחר, אבל עכשיו - אני פשוט אקח הפסקה מהכל".