תשלם 1.25 מיליון דולר לאקס - והוא בתמורה לא יתראיין: הסדר הגירושין של אריאנה גרנדה נחשף

איסור על ראיונות, מכירת הנכס המשותף ותשלום מזונות חד פעמי לכל החיים: הסכם הגירושים של אריאנה גרנדה ודלטון גומז נכנס לתוקפו - וככל הפרטים המעניינים מתוכו מתפרסמים כעת

אריאנה גרנדה
אריאנה גרנדה | צילום: שאטרסטוק

עוד דרמה סביב אריאנה גרנדה: הזמרת שהפתיעה את העולם עם נישואי בזק, גירושים ושמועות על בגידה עם גבר נשוי, תשלם 1.25 מיליון דולר לבעלה לשעבר דלטון גומז - והוא בתמורה לא יתראיין על מערכת היחסים ביניהם - כך נחשף הלילה (רביעי) עם פרסום הסכם הגירושים בין גרנדה לגומז.

אבל לפני כן, קצת מתקציר הפרקים הקודמים: הזוגיות בין גרנדה לגומז נחשפה עוד בשנת 2020, וכבר בדצמבר של אותה השנה היא הודיעה לעולם שהיא מאורסת. זמן קצר לאחר מכן, הם נישאו באירוע מצומצם שהתקיים בביתם מול 20 מוזמנים בלבד - אך השמועות על פרידה צצה די מהר, כשבסופן השניים אכן התגרשו. בהמשך, דווח כי הזמרת והשחקנית, שעבדה על גרסה קולנועית למחזמר Wicked, יוצאת עם אחד מחבריה לקאסט - איתן סלייטר - גבר נשוי ואב לילד. סלייטר, אגב, התגרש בעצמו לפני כמה שבועות עת נודע דבר הבגידה לכאורה.

לכתבות נוספות:

כעת, כאמור, נחשף הסכם חלוקת הממון: דלטון יקבל תשלום חד פעמי של מיליון ורבע דולר מגרנדה, כך שהוא לא יהיה זכאי לתמיכה כספית נוספת או לפנסיה. במסמכים הרשמיים נכתב כי "הצדדים מכירים בכך שלא היה תשלום מזונות קבוע של אחד מבני הזוג לצד השני בעניין זה. ויתור זה על מזונות קבוע מבני זוג אינו ניתן לשינוי, ללא קשר לשינויים במצב הבריאותי או הכלכלי של הצדדים בהתאמה". מכיוון שיש להניח שגרנדה מחזקה בעו"ש אמיד יותר משל גומז, נקבע כי היא זו שתשלם גם את שכר טרחת עורכי הדין של הבעל לשעבר, סכום שמוערך ב-25 אלף דולר.

בנוסף, לגומז יש את הזכות להשתמש בבית שבו גרו שניהם בשנים האחרונות בלוס אנג'לס, קליפורניה, ללא תשלום - אבל למשך 30 יום בלבד. במהלך הזמן הזה, הוא לא יוכל להשכיר אותו לאף אחד. מכיוון שהיה בבעלות משותפת, בני הזוג מתכננים למכור את הנכס ולחלק ביניהם את הרווחים, כמו גם את הריהוט וכל תכולת הבית. עם זאת, גרנדה תוכל לשמור על כל חפציה האישיים: "מכוניות, בגדים, תכשיטים, חפצים שונים, ציורי אמנות, רווחיה וכל מה שרכשה בכל עת, לפני, במהלך ואחרי הנישואין".

מלבד זאת, נראה כי הדבר החשוב ביותר לגרנדה הוא הסכם הסודיות. למרות ששני הצדדים חתמו עליו - ברור שגרנדה, כוכבת על עולמית עם 380 מיליון עוקבים באינסטגרם וכמה פרסי גראמי על המדף - היא הצד היותר מעניין בסיפור הזה והיא לא מתכוונת לאפשר לגומז להגיד ולו מילה אחת עליה בתקשורת. לפי ההסכם, "גומז אינו יכול לתת שום ריאיון, לכתוב, להופיע בקשר עם, או לסייע או לשתף פעולה בהכנה או הצגת כל ספר, מאמר, ריאיון, תוכנית או הפקה או פרסום אחר מכל סוג שהוא הנוגע לצד השני".

אריאנה גרנדה | צילום: יוטיוב

שני הצדדים גם הסכימו להימנע מ"שחרור, חשיפה או פרסום של כל תצלום, קלטת, סרט או קבצים בכל הצורות, בין אם נוצרו כעת או לאחר הגירושין, או הקלטה אחרת של כל היבט של פעילות משותפת כלשהי בכל בית, משרד או נכס אחר שבבעלותם או סביבו". הסעיף הזה כולל איסור על יצירת סרטים דוקומנטריים שיספרו את סיפורם במיני סדרות או בסרטים אוטוביוגרפיים. ככל הנראה, להסכם הגירושין אין תאריך סיום והוא תקף לכל החיים.

הסכם הגירושין שנחתם תוך פחות מחודש. ההסדר קובע כי השניים יהיו רווקים באופן חוקי ורשמי החל מ-19 במרץ 2024. גרנדה יוצגה על ידי לורה וסר, עורכת דין חביבת הסלבס שכבר ייצגה בעברה איי-ליסטים כמו ג'וני דפ, קים קרדשיאן ולאחרונה גם קווין קוסטנר. תנאי הגירושין שהודלפו מלמדים כי לבני הזוג היה הסכם ממון שנחתם לפני החתונה וששניהם הסכימו לסיום נישואיהם במהירות האפשרית.