מיילי סיירוס הזעיקה משטרה לאחר שפורץ הופיע בביתה עם פוחלץ

מעריץ אובססיבי שהשתחרר מהכלא הגיע בסוף השבוע לביתה של הזמרת וניסה להעניק לה פוחלץ במתנה. ואם זה לא מלחיץ מספיק, מסתבר שהבחור כבר ריצה עונש מאסר על הטרדה ופלש לשטחה הפרטי בעבר. הכוכבת הזעיקה את המשטרה והחשוד נעצר (שוב) • יכולה לקנות פרחים אבל לא פוחלצים

Whatsapp Image 2024 01 14 At 1
מיילי סיירוס ופוחלץ | צילום: שאטרסטוק, עיבוד תמונה: פורחס

למיילי סיירוס יש הרבה מעריצים, מי יותר מי פחות - אבל כנראה שאלכסנדר קרדליאן בן ה-52 הוא האובססיבי ביותר: הכוכבת המוכשרת הזעיקה בסוף השבוע משטרה לביתה, לאחר שקרדליאן פרץ לשטח ביתה וניסה להעניק לה במתנה פוחלץ. למרבה האימה, זאת לא הפעם הראשונה שקרדליאן מפחיד את סיירוס, שכן לפני חמישה חמישה חודשים הזמרת הוציאה נגדו צו הרחקה בגין טענות דומות.

בזמן שהיה כלוא, הסטוקר הטריד את סיירוס ולטענתה הוא שלח לה מכתבים לא רצויים, שבהם פירט את האובססיות שלו כלפיה במשך שנים. מלבד זאת, במכתבים אחרים הוא ביקש ממנה כסף ובנוסף העיר הערות מיניות. סיירוס טענה בפני בית המשפט כי קרדליאן השתמש בכתובת הבית שלה למטרות הקשורות לביטוח בריאות עבורו.

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

ההתנהגות האובססיבית שלו הפכה למפחידה יותר בקיץ 2022, אז הגיע לביתה בשתי הזדמנויות שונות ולווה החוצה משטחה הפרטי ע"י מאבטחיה של סיירוס. לאחר שנעצר ונכלא בדצמבר של אותה השנה, קרדליאן לא חדל כאמור מהתנהגותו והבטיח לה במכתבים שיבוא לבקר אותה לאחר שישתחרר מהכלא, וגם כתב לה שהוא לא רוצה לחיות במציאות שבה היא אינה עונה לניסיונות התקשורת שלו איתה.

כעת, נראה שהסטוקר המלחיץ חזר לסורו: רשויות אכיפת החוק הודיעו לתקשורת כי קרדליאן נעצר בסמוך למקום מגוריה של סיירוס המבוהלת, לאחר שזו התקשרה למשטרה בסביבות השעה 01:00 בלילה. הפורץ הגיע לשטח הפרטי של סיירוס כשהוא אוחז בידו פוחלץ ומנסה להעניק לה אותו. באתר TMZ דווח כי בשיחתה למשטרה, סיירוס כבר הבינה שמדובר באותו המטרידן וסיפקה להם פרטים על האדם מתוך הנחה שזה אותו אחד נגדו היא התלוננה בעבר.

מיילי סיירוס
מיילי סיירוס | צילום: שאטרסטוק

התקרית האחרונה מגיעה זמן קצר לאחר שהלהיט של מיילי, "Flowers", שבר שיא של להקת מרון פייב - והיה במקום הראשון בקטגוריית ה-Adult Contemporary של בילבורד במשך 37 שבועות רצופים. השיר גם זיכה את סיירוס בשלוש מועמדויות לפרסי הגראמי ה-66 הקרוב - כולל ביצוע סולו הפופ הטוב ביותר, תקליט השנה ושיר השנה. הטקס ייערך ב-4 בפברואר בלוס אנג'לס, ונאחל לסיירוס לעלות לכותרות בזכותו ולא בזכות מעריץ מקריפ שמקומו בכלא.