גלח רענן או הקרחה חריפה? התספורת החדשה (והחשודה) של הארי סטיילס

יקיר הבנות נצפה בהופעה של U2 עם בת הזוג החדשה ועם תסרוקת קצוצה ומפתיעה. עד מהרה החלו המעריצים לפתח תיאוריית קונספירציה לפיה כבר שנים שהזמר מקריח - ולכן כבר תקופה ארוכה שהוא נעזר בפאות • תחקיר מתלתל

הארי סטיילס
הארי סטיילס | צילום: Shutterstock

הארי סטיילס ידוע בין היתר בזכות, ובכן, הסטייל שלו (וסליחה על משחק המילים הנוראי). בין בגדים אנדרוגיניים, אקסיות מפורסמות ואוברלים מוגזמים, אחד מסימני ההיכר שלו הוא כמובן בלורית שופעת, פרועה במידה, בוהקת למרחקים ואקססורי חובה שליווה אותו משחר הקריירה שלו ועד היום.

תמונות פפראצי חדשות שפורסמו הלילה (ראשון) באתר TMZ חושפות מראה ייחודי שעדיין לא נראה על הפדחת של סטיילס: גלח קצוץ המלווה במפרצי ענק בצידי המצח.

לכתבות נוספות:

הארי סטיילס
הארי סטיילס. ולחשוב שפעם הוא היה נראה ככה

הזמר המצודד נצפה במראה החדש במהלך הופעה של U2, אליה הגיע מלווה בשחקנית טיילור ראסל שהיא ככל הנראה בת הזוג החדשה שלו. לא ברור אם הארי רצה לקחת את הפוקוס מראסל וחשיפתה לציבור, אבל אין ספק שהגלח החדש גנב ממנה את כל הספוטלייט - ואפילו בהצלחה יתרה\ שכן כל מה שמעניין כרגע את מעריצותיו הנואשות של הזמר זה הסיבות לשינוי הדרמטי במראה שלו.

עד מהרה החל האינטרנט להתמלא בקונספירציות על הקרחה רבת שנים של סטיילס ועל כך שכל הזמן הזה הוא פשוט עבד עלינו עם פאות ממש מוצלחות. רק בחודש היולי האחרון, התראיינה מעצבת השיער של סטיילס למגזין "פיפל" והשתפכה על אחת הפריזורות הכי מפורסמות בעולם הבידור: "השיער שלו כל כך נחמד", אמרה אז, "מכיוון שהוא פרפורמר כל כך אנרגטי וזז הרבה על הבמה, אני לוקחת את זה בחשבון כשאני מעצבת את התסרוקת".

המעצבת אמרה עוד כי סטיילס "מנער המון את השיער בזמן שהוא מופיע, אז אני צריכה לחשוב על התנועה הזו כשאני עושה לו את השיער". אכן, חשיפה מרהיבה - אבל האם ייתכן שכל הזמן הזה היא היתה חלק מהסוד ושניהם הסתירו קרחת בוהקת?

כך או כך, הטיקטוק מתמלט אט אט בסרטונים של מעריצים מבולבלים וחסרי אונים המבכים את לכתה של הפדחת השופעת. חלקם אף העלו סרטונים המוכיחים לכאורה כי הארי השתמש בפאות במשך כל הזמן הזה - כולל קלוז-אפים חשודים שמגבים את התיאוריה שלהם. אנחנו נמשיך לעדכן ככל שיהיו התפתחויות בנושא ובקצב הגדילה שלו.

@grace.mitscherlich #harrystyles #harrystylesbald #conspirancytheory #celebrityconspiracy ♬ original sound - G R A C E