"אחרי ההופעה, הלוחמים המשיכו לתרגיל לילה - אחרי כמעט 30 לילות בלי בית"

קרן פלס הופיעה מול חיילי פלס"ר 179, כשבסיום ההופעה היא שרה את "באת לי פתאום" המרגש. בעמוד האינסטגרם שלה, כתבה: "אין מילים לתאר את ההקרבה של החיילים והחיילות שלנו למען העם והמדינה, את ההקרבה של הנשים, הילדים, האבות, כל בני המשפחה שמחכים שהלוחמות והלוחמים שלנו יחזרו אליהם, כי הם הכי שלהם וחסרים להם מאוד"

זמן צפייה: 01:15

כמו אמנים רבים, גם הזמרת קרן פלס ממשיכה להירתם לטובת החיילים ומשפחות הנופלים והנפגעים בכדי להרים את המורל הלאומי. אמש (רביעי) היא הופיעה מול חיילי פלס"ר 179, בהרכב מצומצם ואינטימי. שיר הסיום של הופעתה היה "באת לי פתאום", ובסוף השיר נעמדו חיילי הפלס"ר מחובקים בשורה ארוכה ושרו אותו יחד. פלס העלתה את הסרטון המרגש הזה גם לעמוד האינסטגרם שלה, וכתבה: "איך שהשיר הזה נגמר, לוחמי פלס"ר 179 המדהימים ישר נעמדו על הרגליים והמשיכו לתרגיל לילה, אחרי כמעט 30 לילות בלי בית".

[brightcove_iframe video_id='entertainment-music-israeli-part-323-external' autoplay='0' credit='Milidayan' desc='קרן פרס שרה עבור חיילים' poster='https://media.reshet.tv/image/upload/t_app_16x9/v1698919125/uploads/2023/903784156.png' kid='1_67sskiq7' duration='43']

עוד הוסיפה פלס כי "אין מילים לתאר את ההקרבה של החיילים והחיילות שלנו למען העם והמדינה, את ההקרבה של הנשים, הילדים, האבות, כל בני המשפחה שמחכים שהלוחמות והלוחמים שלנו יחזרו אליהם, כי הם הכי שלהם וחסרים להם מאוד." הפוסט זכה לתגובות רבות ומרוגשות.