ביונסה מכריזה על תאריכי סיבוב ההופעות העולמי 'Renaissance' לקיץ 2023

בשורה למעריצי ביונסה: כוכבת העל הכריזה על סיבוב ההופעות העולמי המצופה שלה Renaissance. זהו סיבוב ההופעות הראשון שלה מאז 2018

ביונסה
ביונסה | צילום: צילום מסך מתוך האינסטגרם

ביונסה, כוכבת העל בת ה-41, הכריזה על סיבוב ההופעות העולמי המצופה שלה - Renaissance. הטור צפוי לצאת לדרך ב-10 במאי בסטוקהולם, וימשיך במדינות אירופאיות נוספות כמו צרפת, אנגליה, הולנד, גרמניה ופולין לפני שימשיך בארה"ב. זהו סיבוב ההופעות הראשון שלה מאז 2018 כשעלתה להופיע עם ג'יי זי ב-"On the Run II".

ע"פ הדיווחים, מחירי הכרטיסים ינועו בין 75 דולר ל-200 דולר. אך המעריצים המושבעים, וכאלה עם כיס שמן, יכולים אפילו להתפנק בכרטיס מיוחד בעלות של 2,684 יורו (!!), בו תוכלו לשבת על הבמה - הכי קרוב שאפשר. כמו כן, ע"פ השמועות, ההופעות באמריקה הלטינית, אסיה, אוקיאניה ואפריקה יוכרזו בסוף השנה ויתחילו בשנת 2024.

תאריכי סיבוב ההופעות של ביונסה רנסנס
תאריכי סיבוב ההופעות של ביונסה רנסנס | צילום: מתוך האתר הרשמי של ביונסה

 

כתבות נוספות בתרבות ובידור

 

ההכרזה על סיבוב ההופעות של ביונסה מגיעה לאחר ההופעה השנויה במחלוקת שלה בדובאי, שם עלתה לשיר לכבוד חגיגות פפתיחת אתר הנופש המפואר אטלנטיס דה רויאל, שם לא ביצעה הזמרת אף שיר מהאלבום שמהלל את התרבות הקווירית, מאחר ובאיחוד האמירויות ההומוסקסואליות אינה חוקית. על פי הדיווחים קיבלה ביונסה 24 מיליון דולר עבור האירוע הזה בלבד, בו השתתפו למעלה מ-1,000 סלבריטאים משפיענים ועיתונאים.