גרנדה, ריהאנה וביבר זכו, גומז מרגשת וטראמפ מפסיד

טקס פרסי המוזיקה האמריקאית נערך אתמול בלילה. ביבר וריהאנה זכו, סלינה ריגשה אבל כולם התעסקו בדבר אחד: טראמפ

זמן צפייה: 07:47

עשרות זוכים, הופעות מושקעות, פרסים שווים ותלבושות נוצצות. אבל דבר אחד היה ברור אמש, רוב הנוכחים באולם טקס "פרסי המוזיקה האמריקאית" לא היו מרוצים מבחירתו של דונלד טראמפ לנשיאות ארצות הברית.

פשוט לא אוהבים אותו. טראמפ
פשוט לא אוהבים אותו. טראמפ

בין האמנים הבולטים בטקס שלא פחדו להגיד אשר על ליבם היו כמובן חברי להקת הרוק, גרין דיי, שהסולן שלהם, בילי ג'ו ארמסטרונג, קרא במהלך ההופעה שלהם "לא לטראמפ, לא לKKK, לא לארצות הברית הפאשיסטית".

גרין דיי כובשים את הבמה
גרין דיי כובשים את הבמה

הדוגמנית כריסי טיגן הציגה את בעלה, הזמר ג'ון לג'נד שעמד לשיר את השיר Love Me Now. במהלך הקטע שלה, היא לא התאפקה להגיד את מה שהיא חושבת והפעילה את הצנזורים שנאלצו לשים צפצוף על כמה מילים נבחרות. המשפט היה משהו כמו: "בעקבות בחירות מאוד מעניינות ומוזרות, כולנו צריכים קצת אהבה הלילה". עכשיו רק תוסיפו כמה קללות בין מילה למילה ותקבלו את המשפט האמיתי שהיא אמרה.
השחקנית איידינה מנזל הביעה תמיכה בקאסט של המחזמר "המילטון" שטראמפ יצא נגדו במהלך סוף השבוע וגם המנחים – ג'יג'י חדיד וג'יי פרו שלחו כמה עקיצות לכיוונו, וגם לכיוונה של אשתו מלאניה. אז אמנם הזוג טראמפ לא קיבל הרבה אהבה בטקס, אבל היו כאלו שכן.

אריאנה גרנדה למשל, שיצאה בתור הזוכה הגדולה. גרנדה, שגם הופיעה, היתה מועמדת אמנם רק לפרס אחד, אבל זה היה הפרס החשוב של הערב – פרס אמן השנה. גרנדה גברה בקטגוריה על שמות ענקיים כמו ביונסה, ריהאנה, ג'סטין ביבר, דה וויקנד וסלינה גומז.

הזוכה הגדולה - אריאנה גרנדה
הזוכה הגדולה - אריאנה גרנדה

סלינה גומז הגיעה לטקס לקבל את פרס זמרת הפופ, ובכך סימנה כנראה את החזרה שלה לעין הציבור. באגוסט האחרון היא עצרה את סיבוב ההופעות שלה באמצע והחליטה לקחת פסק זמן בגלל בעיות בריאותיות. אתמול היא עלתה לבמה ובנאום מרגש היא אמרה: "אני חושבת שזה ברור שרובכם יודעים הרבה על החיים שלי, בין אם אהבתי את זה או לא. והייתי חייבת לעצור, כי היה לי הכל. והייתי שבורה מבפנים. וניסיתי להסתיר את זה כדי לא לאכזב אתכם, אבל זה הגיע למצב שאכזבתי את עצמי. אני לא רוצה לראות את הגוף שלכם באינסטגרם. אני רוצה לדעת מה יש לכם בפנים". את הנאום עם סיימה עם המילים: "אם אתם שבורים, אתם לא צריכים להשאר שבורים. ובין אם אתם מכבדים אותי או לא, מה שאתם צריכים לדעת עליי זה שאכפת לי מאנשים".

מרגשת. גומז
מרגשת. גומז

בין הזוכים הנוספים, היו גם דרייק, ריהאנה וג'סטין ביבר שקיבל ארבעה פרסים, כולל פרס הקליפ, אלבום הפופ וזמר הפופ של השנה. ביבר לא הגיע לטקס אבל זה לא עצר אותו מלהופיע בו – הופעה שלו מאיטליה, שם הוא נמצא, שודרה בטקס באמצעות הסקייפ..

דרייק בנאום ניצחון
דרייק בנאום ניצחון

עוד הופיעו בטקס וכן היו באולם – ברונו מארס שפתח את הערב, דה וויקנד, ליידי גאגא, שון מנדז, סטינג, פיפת' הרמוני שירדו אל הבמה מהתקרה, נייל הורן שמתחיל להתרגל להיות זמר סולו ומארון פייב וקנדריק לאר שסגרו את הטקס הארוך עם השיר המשותף שלהם.

פיפת הרמוני גונבות את ההצגה
פיפת הרמוני גונבות את ההצגה

מדהימה כרגיל. ליידי גאגא
מדהימה כרגיל. ליידי גאגא
בזכות עצמו. זאין מאליק
בזכות עצמו. זאין מאליק

עוד ברשת סלבס:

הסינגל החדש של נתן גושן

איך כוכבי "בנות גילמור" נראים היום?