ארגון יהודי נגד גל גדות: "הקרנת סרט הזוועות בהוליווד - תעמולה"

לפחות 120 בכירים בתעשייה יצפו בסרט המאגד סרטונים אותנטיים וקשים לצפייה מהטבח • תנועת השמאל האמריקאית "Jewish Voice for Peace" טענה כי הסרט לא מספר את התמונה המלאה - שכן הוא לא מציג את הנעשה בפלסטין

גל גדות
גל גדות | צילום: עדן שוחט

הערב (רביעי) צפוי להתקיים אירוע הקרנת סרט הזוועות על טבח ה-7 באוקטובר בפני בכירים בהוליווד. את האירוע יזמו וינחו השחקנית הישראלית גל גדות והבמאי הישראלי זוכה האוסקר גיא נתיב, זאת במטרה לחשוף את האמת בפני העולם על שהתחולל כאן בשבת השחורה, ולגייס את תמיכתם של האנשים המשפיעים בתעשייה.

על פי הדיווחים, אל האירוע בלוס אנג'לס הוזמנו 120 איש, ובעקבות ההיענות הגבוהה יתכנו הקרנות נוספות בהמשך. כל המוזמנים התבקשו שלא להכניס מכשירים סלולריים להקרנה, ובשל איומים מגורמים פרו-פלסטיניים על הפגנות שייערכו מחוץ לאולם, האירוע יתקיים תחת אבטחה כבדה.

לכתבות נוספות:

אין ספק כי מדובר ביוזמה חשובה של ממש - במיוחד נוכח ההפגנות המתקיימות ברחבי העולם נגד ישראל ובעד פלסטין, כשרבים מהם טוענים כי התיעודים הינם שקריים. אלא, שלא כולם חושבים כך: ארגון יהודי בשם "Jewish Voice for Peace" (קול יהודי לשלום), בחר לתקוף את גדות ונתיב על החלטתם להקרין את הסרט, ובכתבה שהובאה באתר TMZ צוטט מקור בארגון שטוען כי מדובר ב"אירוע תעמולתי", וכי הסרט לא מספר את התמונה המלאה - שכן הוא לא מציג את הנעשה בפלסטין. "האירוע הזה משרת רק את אלו שרוצים במלחמה וברצח עם", טענו.

בדף הוויקיפדיה של הארגון נכתב כי "קול יהודי לשלום היא תנועת שמאל אמריקאית אנטי-ציונית, שמטרתה היא 'לפעול למען שלום, צדק חברתי, שוויון, זכויות אדם, כיבוד החוק הבינלאומי ומדיניות חוץ אמריקאית הפועלת לפי ערכים אלו', לפי פרסומיה". ב-TMZ הוסיף המקור כי הסרט הזה רק "גורם להתלהמות של מלחמה ורצח עם", וכי ישראל צריכה להתמקד בלנסות להציל את בני הערובה שעדיין מוחזקים בשבי חמאס.

גיא נתיב
גיא נתיב | צילום: חדשות 13