האם ג'ניפר לורנס תשחק בסרט של קוונטין טרנטינו?

השחקנית זוכת האוסקר נפגשה עם הבמאי המוערך לארוחת צהריים הוליוודית. אז מה בדיוק היה שם?

האם צפוי לנו שיתוף פעולה בין אחד הבמאים הכי מוערכים וייחודיים בהסטוריה ואחת השחקניות הצעירות המבטיחות ביותר של השנים האחרונות? אפשר רק לקוות. ג'ניפר לורנס וקוונטין טרנטינו עזבו בנפרד את המסעדה לאחר שאכלו יחד ארוחת צהריים אתמול (א') בלוס אנג'לס. [youtube_embed youtube_id='84W9GkYBMkA'] כוכבת "משחקי הרעב" בת ה-26 ובמאי "ספרות זולה" בן ה-54, עזבו את המסעדה עם דוגי באג כאחד האדם. ייתכן שהשניים נפגשו לצורך שיתוף פעולה עתידי ביניהם. זאת אינה הפעם הראשונה שיש מגעים בין השניים, הבמאי והשחקנית דברו בעבר כאשר לורנס התבקשה לשחק ב"שמונת השנואים", אך דחתה את התפקיד בגלל פרוייקטים אחרים בהם השתתפה באותה תקופה. לורנס וטרנטינו אף תועדו משוחחים במגוון אירועים נוצצים. אולי הפעם לורנס הנחשקת תוכל להתפנות לטרנטינו בין הפרוייקטים, אנחנו בטוחים שזה ישתלם לה.
ג'ניפר לורנס וקוונטין טרנטינו על השטיח האדום ב-2013
לורנס כבר כיכבה בשבוע האחרון בכותרות, כאשר נראתה עם בן זוגה הבמאי דארן אורנופסקי (רקוויאם לחלום, ברבור שחור) בן ה-48 בערב רומנטי במסעדה יחד עם הכלבה המתוקה פיפי . עוד ברשת תרבות ובידור: דנה אינטרנשיונל עם סינגל חדש: רותי וין דיזל חושף את ביתה הקטנה של גל גדות מה חשבנו על המופע של נתן גושן?  
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ