מעיין אדם מדברת על החשש הכי גדול שלה מכניסתו של אסיף

ימים ספורים אחרי שפתחה את הלב, האקסית המפורסמת עושה זאת שוב. כל הפרטים

זמן צפייה: 04:38
חשבנו שהפעם הראשונה בה דיברה מעיין אדם על כניסתו של האקס אסיף אלקיים לבית האח הגדול, תהיה גם הפעם האחרונה. אז חשבנו. מסתבר שלמעיין יש הרבה מה לומר וכניסתו של אסיף עוררה אצלה לא מעט רגשות. בתוך פחות משבוע היא פותחת את הלב שוב, ובגדול. אז מה היה לה להגיד הפעם? המשיכו לקרוא.
שורדת בכל מצב. מעיין אדם
שורדת בכל מצב. מעיין אדם | צילום: צילום: מיכה לובטון
עוד בגיל משעלי שם עין האקס המפורסם של מישל מיכייב השמלה של האחות הדיגיטלית שוברת את הרשת בן זיני וטיילור חוגגים עם אמה של הכוכבת     להבדיל מהפעם הקודמת, מעיין העלתה הפעם לחשבון האינסטגרם שלה (המונה 83 אלף) פוסט ולא סטורי, שהיה פתוח לתגובות וללייקים. הדברים שכתבה הם חלק מהטור שלה שיתפרסם בטור הקבוע שלה בעיתון ישראל היום. זה מה שהיא כתבה: "כולם המליצו להתעלם ולשדר "עסקים כרגיל" אבל מעולם לא שיחקתי לכם משחקים ואין לי כוונה להתחיל עכשיו: קשה לי ממש. הפרידה מאסיף לא הושלמה, כנראה משום ששנינו לא היינו שלמים איתה. בחודשיים האחרונים שלחנו אחד לשניה מגילות, לא פעם הוא בא עם פרחים ובישל לי דגים, התחבקנו עד שנסדקו הצלעות. כל המאמצים של אמא, של החברות שלי ואפילו של חווה הפסיכולוגית ירדו לטמיון. מבט אחד בעיניים שלו ושכחתי מדוע הגענו עד הלום. בטח קרה לכם גם.   עכשיו תוסיפו לזה את האודישן ההוא ותרחישי האימה, האמינו לי - דמיינתי בראש את כולם. כולל שיתאהב מול העיניים שלי באחרת ושאבכה עד שירד דם. נתתי לו את ברכת הדרך, את כל העידוד והתמיכה - ורציתי למות באותה הנשימה. אבל דווקא עכשיו, כשהוא נכנס לבית שלכם, בהירה לי מתמיד העובדה שהוא כבר לא בבית שלי. הוא בחר בבית אחר, במלוא מובן המילה. וכך, התהום שמלכתחילה נפערה ביננו למעשה רק התעצמה - אני משתוקקת ליציבות ומשפחה והוא יצא לחוויה הפוכה, אני בשלה ומוכנה להכות שורשים והוא בחיפוש עצמי למתקדמים, אני רוצה בעל אוהב ותינוק במיטה שלי, הוא בכפיות עם 15 זרים.   הלוואי שינצח, הלוואי שיהיה לו מדהים. הלוואי שיצא משם גדול והלוואי שזה יהפוך לו את החיים. אבל אני את ההרפתקאה המטורללת שלי סיימתי לפני 4 שנים, עשיתי דרך ארוכה מאז, היום יש לי חלומות אחרים.   ובכל זאת אני שם, בעל כורחי, בכל פעם שהוא מזכיר את שמי. אם היה לי שקל על כל הודעת "מאחלת שתחזרו" הייתי עשירה, זה מרגש אתכם שהוא מצהיר שעדיין אוהב, שאמר שהשאיר בחוץ את הלב, לא צפיתי, אני לא רוצה, אבל דאגתם שאדע, עוקביי הרומנטיקנים חסרי התקנה. אז חשוב לי להזכיר לכם ולעצמי - לא נפרדנו כי לא אהבנו, נפרדנו כי אנחנו לא באותו מקום בחיים, ולא רק שזה לא משתנה, זה כאמור, הולך ומעצים.   אין לי ספק שאתם עושים זאת מטוב טהור ולכן אני כותבת לכם: אם בטובתי אתם מבקשים - הקלו עליי להאחז במציאות שלי ולא בראליטי של אחרים. אני רוצה להתרכז עכשיו בבית ש-ל-י, ובדייר שיאהב אותי במעשים, מסתבר שלמילים אין כוח כמו שחושבים. אז אם בא לכם לחזק אותי לעיתים, אחלו לי מה שאני באמת זקוקה לו - אחד שיחתום על חוזה לכל החיים + שניים שלושה שותפים". אנחנו נמשיך לעקוב אחרי רחשי ליבה של מעיין ונעדכן אתכם בכל התפתחות. 
 
View this post on Instagram
 

כולם המליצו להתעלם ולשדר "עסקים כרגיל" אבל מעולם לא שיחקתי לכם משחקים ואין לי כוונה להתחיל עכשיו: קשה לי ממש. הפרידה מאסיף לא הושלמה, כנראה משום ששנינו לא היינו שלמים איתה. בחודשיים האחרונים שלחנו אחד לשניה מגילות, לא פעם הוא בא עם פרחים ובישל לי דגים, התחבקנו עד שנסדקו הצלעות. כל המאמצים של אמא, של החברות שלי ואפילו של חווה הפסיכולוגית ירדו לטמיון. מבט אחד בעיניים שלו ושכחתי מדוע הגענו עד הלום. בטח קרה לכם גם. עכשיו תוסיפו לזה את האודישן ההוא ותרחישי האימה, האמינו לי - דמיינתי בראש את כולם. כולל שיתאהב מול העיניים שלי באחרת ושאבכה עד שירד דם. נתתי לו את ברכת הדרך, את כל העידוד והתמיכה - ורציתי למות באותה הנשימה. אבל דווקא עכשיו, כשהוא נכנס לבית שלכם, בהירה לי מתמיד העובדה שהוא כבר לא בבית שלי. הוא בחר בבית אחר, במלוא מובן המילה. וכך, התהום שמלכתחילה נפערה ביננו למעשה רק התעצמה - אני משתוקקת ליציבות ומשפחה והוא יצא לחוויה הפוכה, אני בשלה ומוכנה להכות שורשים והוא בחיפוש עצמי למתקדמים, אני רוצה בעל אוהב ותינוק במיטה שלי, הוא בכפיות עם 15 זרים. הלוואי שינצח, הלוואי שיהיה לו מדהים. הלוואי שיצא משם גדול והלוואי שזה יהפוך לו את החיים. אבל אני את ההרפתקאה המטורללת שלי סיימתי לפני 4 שנים, עשיתי דרך ארוכה מאז, היום יש לי חלומות אחרים. ובכל זאת אני שם, בעל כורחי, בכל פעם שהוא מזכיר את שמי. אם היה לי שקל על כל הודעת "מאחלת שתחזרו" הייתי עשירה, זה מרגש אתכם שהוא מצהיר שעדיין אוהב, שאמר שהשאיר בחוץ את הלב, לא צפיתי, אני לא רוצה, אבל דאגתם שאדע, עוקביי הרומנטיקנים חסרי התקנה. אז חשוב לי להזכיר לכם ולעצמי - לא נפרדנו כי לא אהבנו, נפרדנו כי אנחנו לא באותו מקום בחיים, ולא רק שזה לא משתנה, זה כאמור, הולך ומעצים. אין לי ספק שאתם עושים זאת מטוב טהור ולכן אני כותבת לכם: אם בטובתי אתם מבקשים - הקלו עליי להאחז במציאות שלי ולא בראליטי של אחרים. אני רוצה להתרכז עכשיו בבית ש-ל-י, ובדייר שיאהב אותי במעשים, מסתבר שלמילים אין כוח כמו שחושבים. אז אם בא לכם לחזק אותי לעיתים, אחלו לי מה שאני באמת זקוקה לו - אחד שיחתום על חוזה לכל החיים + שניים שלושה שותפים. ושמש אחת, כמובן. (מתוך הטור שלי בישראל היום)

A post shared by maayan adam מעיין אדם (@maayanadam) on

שמעתם משהו מעניין? דברו איתנו במייל: Gilmishali@gmail.com 
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ