דין מירושניקוב יוצא להגנת תקוה: "אמיתית, כנה, מכל הלב"

אחרי שפתחה את הלב בחדר האח הגדול, הדיירת המפורסמת זוכה לחיזוק מכוכב תאג"ד. כל הפרטים

זמן צפייה: 01:34

הנאום (ראו וידאו) של תקוה גדעון בחדר האח הגדול בו פתחה את הלב על הסיבה שבגללה ליאור דואק סיים את מערכת היחסים איתה, הצליח לרגש מדינה שלמה, וגם אחד מפורסם במיוחד, דין מירושניקוב. כמה ריגש? המשיכו לקרוא.

מחזק את גדעון. דין מירושניקוב
מחזק את גדעון. דין מירושניקוב
קיבלה חיזוק. תקוה גדעון
קיבלה חיזוק. תקוה גדעון | צילום: מיכה לובטון

עוד בגיל משעלי שם עין

מה מעיין אדם חושבת על דבריו של אסיף?

כוכבת האח הגדול נפרדה מהחבר 

טהוניה ובן זוגה יניב בן משה מתחזקים 

כוכב תאג"ד, השחקן המצליח העלה לחשבון האינסטגרם שלו המונה 147 אלף עוקבים פוסט בו כתב (לא נגענו): "אני מודה... שכששואלים אותי אם אני רואה אח גדול, אני תמיד עונה בהתנצלות: ״ מה אני אעשה? הטראש הזה מעניין״. אז נכון יש המון דברים שאני פחות מאמין בהם בפורמט הריאלטי הזה.. אבל כאשר מראים לנו דברים עם ערכים טובים, שיכולים להשפיע על המון אנשים לטובה במדינה שלנו, צריך לפרגן מכל הלב".

מירושניקוב לא עוצר, הוא ממשיך וכותב: "השיחה הזאת של תקווה עם האח הגדול, אמיתית, כנה, מכל הלב, וכיף לראות אשה כמו תקווה שמקבלת את עצמה במאה אחוז. קבלת ה ״אני״ הוא השלב הראשון לעולם טוב יותר. כי כשנהיה שלמים עם עצמינו, נהיה טובים יותר לאחרים. כמוך, הוא כמעט כמוני, וכמוני, אין עוד אף אחד". הפוסט המרגש של מירושניקוב זכה לאלפי לייקים וצפיות.

 

View this post on Instagram

 

אני מודה... שכשאולים אותי אם אני רואה אח גדול, אני תמיד עונה בהתנצלות: ״ מה אני אעשה? הטראש הזה מעניין״. אז נכון יש המון דברים שאני פחות מאמין בהם בפורמט הריאלטי הזה.. אבל כאשר מראים לנו דברים עם ערכים טובים, שיכולים להשפיע על המון אנשים לטובה במדינה שלנו, צריך לפרגן מכל הלב. השיחה הזאת של תקווה עם האח הגדול, אמיתית, כנה, מכל הלב, וכיף לראות אשה כמו תקווה שמקבלת את עצמה במאה אחוז. קבלת ה ״אני״ הוא השלב הראשון לעולם טוב יותר. כי כשנהיה שלמים עם עצמינו, נהיה טובים יותר לאחרים. כמוך, הוא כמעט כמוני, וכמוני, אין עוד אף אחד.

A post shared by Dean Miroshnikov מירושניקוב (@deanmiroshnikov) on

שמעתם משהו מעניין? דברו איתנו במייל: Gilmishali@gmail.com ועקבו אחרי הכתב בטוויטר