האם עדי שילון חוזרת לארץ לתמיד?

אשת הטלויזיה והדוגמנית גרה עם בן זוגה יוסף סוויד בגרמניה כבר מעל לחצי שנה. האם זה הזמן לחזור לארץ?

עדי שילון ובן זוגה לחיים יוסף סוויד חגגו לא מזמן שנתיים של זוגיות מתוקשרת ופוטוגנית במיוחד, כפי שניתן לראות בחשבונות האינסטגרם המטופחים של השניים. זה חצי שנה, בה בני הזוג מתגוררים יחד בברלין ומגיעים מדי פעם לגיחות קטנות בארץ. אך נראה שבקרוב מאוד, תצטרך שילון לבחור בין החיים לצד בן הזוג בברלין לבין חזרה ליחסים בשלט רחוק כפי שתחזקו בעבר.
עדי שילון. עומדת בפני דילמה קשה
בימים אלה עומדת על הפרק הצעה שמשמעותה קפיצה משמעותית בקריירה של שילון. אם תחליט לקחת את ההצעה, תאלץ גם באופן קבוע לגור בארץ הקודש. שילון דיברה על הדילמה במהלך צילומים לקמפיין החורף החדש של מותג האופנה Onot, אותו היא מקמפנת זאת העונה הרביעית.
טאץ' אפ קטן לפני שמתחילים
עוד ברשת בידור ותרבות: בשלוש שאלות בלבד: איזו דמות אתם ממשחקי הכס? איך נראים כוכבי "מלרוז פלייס" היום? שחקני "משחקי הכס" כבשו את השטיח האדום על סט הצילומים סיפרה עדי שהיא שוקלת לחזור לישראל. שילון מיהרה להרגיע את הנוכחים שלא מדובר חלילה בפרידה של בני הזוג האהוב אלא בהחלטה מסיבות מקצועיות בלבד. היא הוסיפה והזכירה שהשניים ניהלו מערכת יחסים טראנס אטלנטית במשך תקופה ארוכה למדי בעבר. כך שהם יצליחו לעשות זאת גם הפעם. מזל. גם סוויד קיבל לאחרונה תפקיד בסדרה ישראלית כך שלשמחתם של השניים הוא יגיע לארץ לצילומים.
שוקלת לחזור לישראל
צפו בתמונות נוספות מהסט:
מתוך קמפיין החורף החדש
חם על הסט
אז מה עם יש 40 מעלות חום בצל?
טוב ככה הרבה יותר נעים?
  צילום: שי יחזקאל, רפי דלויה