אן האת'וויי חושפת: "אמרו לי שהקריירה שלי תסתיים בגיל 35"

השחקנית סיפרה בריאיון כי בתחילת הדרך שלה, היו מי שטענו כי הקריירה שלה לא תאריך ימים, או בעצם "תיפול מצוק", כפי שתיארה זאת. "אני יודעת שזה משהו שהרבה נשים מתמודדות איתו" • והאם היא סוף סוף הסכימה לדבר על חייה האישיים?

Shutterstock 2121999350
אן הת'וואי | צילום: שאטרסטוק

השחקנית אן האת'וויי מככבת בימים אלו על שער המגזין PORTER של NET-A-PORTER. בריאיון גלוי היא נזכרה בתחילת הדרך שלה בתעשייה, ובאלו שטענו כי הקריירה שלה לא תאריך ימים: "אמרו לי שהקריירה שלי תיפול מצוק כשאגיע לגיל 35", סיפרה למגזין. "אני יודעת שזה משהו שהרבה נשים מתמודדות איתו".

האת'וויי, כיום בת 41, עדיין מתחזקת קריירה מכובדת - כך שנראה כי המצקצקים טעו והטעו. "מה שהתפתח מאז ועד היום הוא שיותר נשים מנהלות קריירות שנמשכות זמן רב לאורך שנות חייהן, וזה לדעתי פנטסטי", ציינה זוכת האוסקר. "ברור שזהלא אומר שאנחנו צריכות לעשות מזה תהלוכת ניצחון, אבל מישהו אמר לי לפני כמה ימים, 'יש כל כך הרבה במה להתגאות ויש כל כך הרבה מה לתקן'".

לכתבות נוספות:

Los,angeles, ,may,9:,anne,hathaway,at,the,anne
אן הת'וואי | צילום: שאטרסטוק

עם קריירה של יותר מ-20 שנים, כוכבת "באטמן" ו"יומני הנסיכה" מעידה על עצמה שהיא שחקנית שאפתנית שמאז ומתמיד כיווננה להתפתח בתחום: "יש לי מטרות, יש לי חלומות; הם לא נראים שונה בהרבה ממה שהם נראו כשהייתי צעירה, אבל אני עדיין רודפת אחריהם", אמרה.

בניגוד לענייני הקריירה, האת'וויי פחות מרבה לשתף על חייה האישיים. היא נשואה לאדם שולמן ואימא לשניים: ג'ונתן, בן ה-7 וג'ק בן ה-4. כשהיא נשאלה על משפחתה, היא לא ששה לשתף פעולה : "זה משהו שאני מרגישה שהוא לא רק חיוני לבריאות שלי - אלא גם למשפחה שלי", הסבירה, "אנחנו כמו צוות. זה לא קשור רק אליי".