אנג'לינה ג'ולי: 'החברות הכי טובות שלי הן פליטות מלחמה'

בראיון חדש וחושפני, השחקנית ההוליוודית חשפה כי חוותה שיתוק בפניה לפני הגירושים מבראד פיט, גילתה כי המאבק המשפטי מולו מגביל את יכולותיה "לטייל בחופשיות" וסיפרה כי ילדיה הם חבריה הטובים ביותר • ומה היא הבינה לגבי כמה מהנשים שהיא הכי קרובה אליהן?

אנג'לינה ג'ולי
אנג'לינה ג'ולי | צילום: shutterstock

אנג'לינה ג'ולי עושה עוד דברים בימים אלה חוץ מלהתעלם מאונס של נשים יהודיות על ידי מחבלי חמאס: היא גם מתראיינת. בראיון חדש ל-WSJ מגזין, השחקנית שזכויות נשים מאוד חשובות לה, דיברה על עצמה ועל הקושי שלה בחיים - במיוחד לפני הגירושין מבראד פיט.

ג'ולי, שעתידה לגלם את מריה קאלאס בסרט חדש, אמרה במהלך השיחה שהיו לה כמה התלבטויות לפני שהסכימה לקחת את התפקיד, זאת לאחר שהבחינה בסימנים מוכרים של מתח משתלטים על גופה: "הגוף שלי מגיב בצורה חזקה ללחץ, רמת הסוכר שלי עולה ויורדת", גילתה, ואז חשפה: "היה לי שיתוק של בל שישה חודשים לפני הגירושים שלי". (ולא, היא לא נשאלה על רמות הסטרס שייתכן כי נגרמו לה אחרי שקראה על פעולות הטרור של חמאס).

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

כזכור, ג'ולי והשחקן בראד פיט הודיעו על פרידתם ב-2016, לאחר שרבו במטוס פרטי לעיני ילדיהם - ריב שעל פי הדיווחים התפתח לתקרית אלימה של ממש מצד פיט. בשנים שחלפו מאז, השחקנים היו מעורבים במאבק משפטי קשה, כשבין היתר התעמתו על ענייני משמורת על ששת ילדיהם: מדוקס (22), פאקס (20), זהרה (18), שילה (17) והתאומות נוקס ו-וויויאן (15). "היינו צריכים להחלים", אמרה ג'ולי על עצמה ועל ילדיה לאחר הגירושים. היא לא חשפה פרטים נוספים על סיבת הפרידה.

מאז 2016, ג'ולי מקדישה זמן לילדים שלה, לפרויקטים הקולנועיים שלה, לפילנתרופיה, ועכשיו גם למותג האופנה החדש שלה - Atelier Jolie. למרבה הצער, היא עדיין לא מצאה זמן להתעסק בזכויות של נשים יהודיות על גופן, כמו למשל הזכות לא להיאנס על ידי מחבל חמאס ואז להירצח. במקום זה, היא אמרה ש"אין לה באמת חיי חברה", והאנשים היחידים שהיא באמת מבלה איתם הם הילדים שלה. "הם האנשים הכי קרובים אלי ואל חיי, והם החברים הקרובים שלי", אמרה. "אנחנו שבעה אנשים שונים מאוד, וזה הכוח שלנו".

בנוסף לזאת, ג'ולי טענה כי "הבנתי שהחברים הכי קרובים שלי הם פליטים. אולי ארבע מתוך שש מהנשים שאני קרובה אליהן הן קורבנות מלחמה וסכסוך". מה אומרים? לא אומרים.

בראד פיט
בראד פיט | צילום: שאטרסטוק

ג'ולי, שנולדה בלוס אנג'לס, אמרה גם שהיא רוצה לעזוב את הבועה ההוליוודית ולבלות יותר זמן בקמבודיה (משם אימצה את מדוקס), אבל הצרות המשפטיות שלה עם פיט לא מאפשרות לה זאת: "איבדתי את היכולת לחיות ולטייל בחופשיות. אני אעבור כשאוכל", אמרה. "גדלתי במקום די רדוד. מכל המקומות בעולם, הוליווד היא לא מקום בריא. אז אתה מחפש אותנטיות".