"הייתי כחולה לגמרי, יצא לי קצף מהפה": ברוק שילדס איבדה הכרה - והתעוררה כשלצידה בראדלי קופר

השחקנית חשפה כי רגע לפני שהייתה אמורה לעלות לבמה לבכורת מופע היחיד שלה, היא קיבלה התקף אפילפטי שנבע מצריכה מוזגמת של מים. כשחזרה להכרה גילתה את המושיע שלה - לא אחר מאשר השחקן בראדלי קופר: "הוא פאקינג ישב לידי והחזיק את ידי. חשבתי לעצמי, 'בטח ככה מרגיש המוות'"

ברוק שילדס ובראדלי קופר
ברוק שילדס ובראדלי קופר | צילום: שאטרסטוק

בריאיון חדש שהעניקה למגזין Glamour, השחקנית, הדוגמנית והסופרת ברוק שילדס (58) חשפה כי היה לה "התקף אפילפטי מלא" ימים ספורים לפני בכורת מופע היחיד שלה, Previously Owned by Brooke" "Shields בניו יורק.

בפתיחות מלאה, סיפרה שילדס על השתלשלות האירועים: "התכוננתי להופעה, ושתיתי כל כך הרבה מים מבלי לדעת על ממדי הנתרן הנמוכים שלי. חיכיתי לאובר. אני יורדת לתחתית המדרגות, וכנראה שהתחלתי להיראות קצת מוזר כי אנשים שהיו איתי שאלו אותי אם אני בסדר".

לכתבות נוספות:

לאחר מכן, היא הלכה לפינת רחוב על מנת להירגע. "שאלתי את עצמי 'למה אני כאן?'", היא נזכרה. "ואז, נכנסתי למסעדה והלכתי למלצר - שבעצמו עמד להגיע להופעה שלי. נכנסתי לשם, ושתי נשים שאני לא מכירה ניגשו אלי. בשלב הזה הכול נהיה שחור. איבדתי שליטה על הידיים שלי ונכנסתי עם הראש בתוך הקיר".

לדבריה, ההתקף הותיר אותה "כחולה לגמרי, כשקצף יוצא לי מהפה ואני מנסה לא לבלוע את הלשון שלי". הדבר הבא שהיא זוכרת זה שמכניסים אותה לאמבולנס ומחברים לה חמצן. כשהיא שבה להכרתה, היא חטפה הלם, שכן מי שהיה לידה והחזיק את ידה היה לא אחר מאשר השחקן בראדלי קופר.

ברוק שילדס
ברוק שילדס | צילום: שאטרסטוק

"אני רואה את בראדלי פאקינג קופר יושב לידי ומחזיק את ידי", המשיכה לספר. "ברגעים האלה לא היה לי חוש הומור, לא ממש הצלחתי להוציא מילה, אבל חשבתי לעצמי, 'בטח ככה מרגיש המוות - כשאת מתעוררת ובראדלי קופר אומר לך, 'אני הולך איתך לבית החולים, ברוק', בזמן שהוא מחזיק את ידי'. אני מסתכלת על היד שלי ומסתכלת על היד של בראדלי קופר מחזיק ביד שלי, ואני פשוט חושבת לעצמי כמה שזה מוזר וסוריאליסטי".

השחקן האמריקני נקלע לסיטואציה של שילדס אחרי שהמלצר במסעדה ניסה להשיג את בעלה של שילדס, כריס הנצ'י, אך הגיע לאחד העוזרים שלו, שהתקשר לעוזר אחר, שהתקשר לקופר מכיוון שידע שהוא נמצא באזור. "העוזר שדיבר עם בראדלי פשוט אמר לו 'ברוק התעלפה, כריס לא בסביבה. לך תביא אותה' - והוא בא, ומישהו התקשר לאמבולנס. ואז זה היה כאילו נכנסתי לבית החולים עם ישו", היא מתבדחת.

בראדלי קופר
בראדלי קופר | צילום: שאטרסטוק

אבל סוף טוב הכל טוב: הרופאים אמרו לשילדס שחוסר נתרן גרם לה להתקף. "פשוט שתיתי יותר מדי מים. הצפתי את המערכת הפיזיולוגית שלי, ו'הטבעתי' את עצמי, ואם אין לך מספיק נתרן בדם או בשתן או בגוף שלך - את יכולה לקבל התקף אפילפטי". הסיבה לשתיית המים המוזגמת היתה לדבריה כי היא שרה "יותר ממה שאי פעם שרתי בחיי", במהלך העבודה על המופע שלה, וכן במסגרת פודקאסט שהיא עובדת עליו. בריאות.