בדרך לאוסקר? קים קרדשיאן תככב בסרט חדש

כוכבת הריאליטי הגדולה בעולם (שהיא גם אשת עסקים, עורכת דין ואימא לארבעה) ממשיכה לטפח את קריירת המשחק שלה: אתרי הבידור מעבר לים דיווחו כי קים תככב ותפיק סרט בשם "The Fifth Wheel", שיעלה בנטפליקס • פרטי העלילה טרם פורסמו ובשלב זה לא נודע אילו עוד שחקנים ייקחו חלק בפרויקט

קים קרדשיאן
קים קרדשיאן | צילום: Shutterstock

מי שעוקב אחר עלילות משפחת קרדשיאן בתוכנית הריאליטי הקרויה על שמם, יודע כי העונה הנוכחית נפתחה בהבטחה של קים לעצמה, לפיה השנה היא תוריד הילוך ולא תתייחב ליותר מדי פרויקטים; מי שעוקב אחר חייה של קימי במציאות, יודע שהמצב הפוך לגמרי: בשנה אחת היא הספיקה להצטלם לאנתולוגיית האימה "אימה אמריקאית", לעצב כמה קולקציות חדשות למותג האופנה שלה "סקימס", להמשיך לפעול למען זכויות אסירים בבתי הכלא בארצות הברית - וכל זאת תוך שהיא מגדלת את ארבעת ילדיה, טסה בין בירות אופנה ומתמודדת עם הנמסיס - אחותה קורטני.

ובכן, נראה שקימי לא חוששת מעבודה קשה ושהשתתפות בסדרת האימה המצליחה פתחה לה את התיאבון - כי הלילה (שני) דווח באתר Deadline על תפקיד משחק חדש שבו זכתה הקרדשיאן: קים תככב ואף תפיק סרט קומדיה חדש שיעלה בנטפליקס בשם "The Fifth Wheel" (הגלגל החמישי). פרטי העלילה טרם פורסמו ובשלב זה לא נודע אילו עוד שחקנים ייקחו חלק בפרויקט.

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

את התסריט כתבה הסופרת עטורת הפרסים פאולה פל ("רוק 30", "SNL") לצד בת זוגה, הקומיקאית ג'נין בריטו. באתר דווח כי לא פחות מחמישה אולפנים הגישו הצעות להפקת הסרט, אולם בסוף, כאמור, ענקית הסטרימינג נטפליקס היא זו שזכתה. קים עצמה, כך דווח, הייתה פעילה בהליך מכירת הקומדיה ואף נכחה בכל אחת מהפגישות של צוות ההפקה עם האולפנים - מה שוודאי העלה את קרנו של הסרט בפני מקבלי ההחלטות.

ואולי הספקתם לשכוח, אבל זו לא תהיה הפעם הראשונה של קים על המסך: מלבד "אימה אמריקאית", היא הפציעה בתפקידי אורח בסדרות "איך פגשתי את אימא" ו-"CSI: ניו יורק", בסרט "דיזסטר מובי" וכן הנחתה בגאון את "SNL" בפרק אייקוני. מריל סטריפ, מאחורייך?