גל גדות מגיבה לקבלת הכוכב: "בעלי התקשר לספר לי, לא היה לי מושג"

השחקנית שתעשה היסטוריה ותהיה הישראלית הראשונה שתקבל כוכב בשדרה בהוליווד, התקשתה להסתיר את ההתרגשות למשמע הבשורות המשמחות: "אני מוקירת תודה", אמרה בסרטון שהעלתה לאינסטגרם שלה. "תודה רבה על הבחירה בי, זה מוסיף לי דלק"

גל גדות
גל גדות | צילום: shutterstock

"זה לא ייאמן, אני כה אסירת תודה על הבחירה בי - לא היה לי מושג" - כך הגיבה הלילה (שני) השחקנית הישראלית גל גדות למשמע הבשורה כי בשנה הבאה היא תקבל כוכב בשדרת הכוכבים של הוליווד. "בעלי התקשר לספר לי שהתקשרו אליו מהתקשורת הישראלית ובירכו אותו על קבלת הכוכב", אמרה גדות. "לא היה לי מושג מה קורה, אז יצרנו קשר עם היח"צן שלי - ומתברר שאני מקבלת כוכב בשדרת הכוכבים".

השחקנית בת ה-38, שבימים אלו עסוקה בקידום סרטה החדש "לב של אבן" שיעלה בנטפליקס בעוד שבועות ספורים, התקשתה להסתיר את ההתרגשות: "זה לא ייאמן, אני מוקירת תודה. תודה רבה ללשכת הסחר ההוליוודית (הגוף המעניק את הכוכבים בשדרה). זה מוסיף דלק על הדלק שכבר יש לי, לעשות את מה שאני כה אוהבת לעשות. תודה, תודה, תודה".

[brightcove_iframe video_id='news-haolam-haboker-season-01-clips-part-01-2306270700' autoplay='0' credit='' desc='גל גדות מגיבה' poster='https://media.reshet.tv/image/upload/t_app_16x9/v1687845261/uploads/2023/903587443.jpg' kid='1_beawuavo' duration='190']

אמש, זמן קצר לאחר פרסום שמה של גדות כאחת ממקבלי הכוכב בשנה הבאה, אמרו בני משפחתה לחדשות 13 כי "מגיע לה ביג טיים. גל לא ידעה, וגם אנחנו הופתענו. היא בכלל עסוקה כרגע בקידום הסרט החדש שלה. היא כל כך חרוצה, עשתה דרך מאוד ארוכה והיא עושה כאן היסטוריה". גדות תהיה הישראלית הראשונה שתקבל כוכב על שמה בשדרה ההוליוודית.

מלבד גדות, אמש הכריזה לשכת הסחר ההוליוודית על 30 אנשים נוספים שיזכו לכבוד ויקבלו כוכב על שמם לאורך שנת 2024. ברשימה ניתן למצוא בין היתר את השחקן כריס פיין ששיחק לצידה ב"וונדרוומן", השחקנית קרי וושינגטון, הזמרת גוון סטפאני, השחקן המנוח צ'דוויק בוזמן וכן נשיא אולפני מארוול קווין פייגי.