"זו הייתה הפעם הראשונה מזה זמן מה שהייתי צריכה לעשות אודישן": גל גדות חוזרת לשיר

השחקנית הישראלית הכי מצליחה בהוליווד סיפרה בריאיון כי לפני האודישן לתפקיד המלכה המרושעת בסרט "שלגיה", היא נאלצה לעבוד על כישורי השירה שלה במשך חודש שלם: "בדיסני היו צריכים לוודא שאני יכולה לשיר כי זה מחזמר" • עוד גילתה גדות כיצד בתה הגיבה כששמעה על תפקידה בסרט: "היא בכלל הייתה בטוחה שאשחק את שלגיה"

גל גדות
גל גדות | צילום: shutterstock

15 שנים אחרי ההופעה האייקונית של גל גדות ב"תפוס ת'פסטיגל" עם השיר "מאוהבת", השחקנית הישראלית הכי מצליחה בעולם חוזרת לשיר: זה יקרה בגרסת הלייב-אקשן של דיסני ל"שלגיה" שצפוי לעלות לאקרנים במרץ 2024, בו גדות תגלם את המלכה גרימהילד המרושעת.

בריאיון שהעניקה בסוף השבוע למגזין GQ, סיפרה השחקנית כי בכדי לקבל את התפקיד היא נאלצה לעבוד על כישוריה המוזיקליים במשך חודש שלם: "זו הייתה הפעם הראשונה שהייתי צריכה לעשות אודישן לפרויקט מזה זמן מה", גילתה. "בדיסני היו צריכים לוודא שאני יכולה לשיר כי זה מחזמר. אז במשך חודש עבדתי על השיר, ואז עשיתי אודישן, צילמנו את השיר וקיבלתי את התפקיד. זה היה מאוד מרגש".

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

הסרט יכלול שירים חדשים של צמד הכותבים באנג' פאסק וג'סטין פול, שכתבו בעבר את השירים לעיבוד החדש של "אלאדין", וכן זכו באוסקר על עבודתם בסרט "לה לה לנד". "לצלם את שלגיה היה שונה מכל מה שעשיתי אי-פעם", הוסיפה גדות בריאיון. "זה היה תענוג, אני באמת יכולה להיות תיאטרלית".

 

בריאיון אחר שהתפרסם גם כן לאחרונה, חשפה גדות כיצד קיבלה בתה הבכורה את העובדה שאימא תגלם את המרשעת: "כשאמרתי לה שאשתתף בסרט הזה, היא הייתה משוכנעת שאגלם ממש את שלגיה. אבל כשאמרתי לה, 'לא, אני אהיה המלכה הרעה', היא אמרה לי, 'אוי, כמה מתאים'".

שלגיה, כאמור, צפוי לעלות לאקרנים ב-22 במרץ 2024. מלבד גדות, בסרט ישחקו גם רייצ'ל זגלר (שלגיה) אנדרו ברנאפ (ג'ונתן, מושא אהבתה של שלגיה) וכן מרטין קלבה. על הבימוי חתום מארק ווב (500 ימים עם סאמר, ספיידרמן המופלא) ועל התסריט חתומים גרטה גרוויג (ברבי, ליידי בירד) וארין קרסידה וילסון (הנערה על הרכבת).