ילד פגש את סילבסטר סטאלון - והסרטון מהרגע הזה הוא הדבר הכי מתוק שראינו

כוכב הקולנוע הגיע למוזיאון לאמנות בפילדלפיה, שם ציינו את "יום הרוקי" הראשון. לפתע, הוא נתקל במעריץ צעיר במיוחד - שהפתיע את כולם ודקלם בנועזות את הנאום האייקוני מהסרט. התוצאה? רגע שהפך לוויראלי (ואם יורשה לנו, לא פחות מוצלח מהמקור) • צפו

סילבסטר סטאלון
סילבסטר סטאלון | צילום: shutterstock

כוכב הקולנוע סילבסטר סטאלון (77) הגיע אתמול (ראשון) למוזיאון לאמנות בפילדלפיה, שם חגגו את "יום הרוקי" הראשון לכבוד הסרט האייקוני. אז, בזמן שהצטלם עם מעריצים לצד הפסל של רוקי, פגש השחקן בילד בן 9 בשם רו נייט - וזה החל לדלקם מולו בבקיאות מרשימה את הנאום מהסרט (שעלה לאקרנים, מיינד יו, לפני 47 שנים!). "הילד הזה הוא רוקי אמיתי", כתב עליו סטאלון המשועשע בהמשך.

נייט, ששוחח מאוחר יותר עם רשת NBC, סיפר כי הרגע הזה "היה פנטסטי. סטאלון היה מופתע, אני מניח. זה היה מדהים". ובדיוק כמו שרוקי בלבואה התכונן לאליפות במשך כל חייו, כך גם נייט, שסיפר כי צפה בסרט פעמים רבות - כשהפעם הראשונה, טען, הייתה כשהיה פעוט. וכך, במשך 45 שניות ולעיני הנוכחים המשתאים, הוא דקלם את הנאום. "אמרתי לעצמי שאם אני מגיע לשם (למוזיאון), אני חייב לעשות משהו. שיננתי את הנאום שוב ושוב ואז עשיתי את זה".

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

הרגע תועד ופורסם ברשתות החברתיות, וכצפוי - הפך לוויראלי. גם סטאלון עצמו שיתף את התיעוד בחשבון האינסטגרם שלו והתגובות של הגולשים לא איחרו להגיע: "מכורה", כתבה אחת, בעוד אחרים הוסיפו כי הסרטון "אגדי", "מושלם" ו"לא ייאמן". אחר תיאר בדיוק את מה שקרה לנו כשצפינו ברגע הזה: "הילד העלה לי חיוך על הפרצוף".

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone)