היכונו לבואה של הוד מעלתה: הסרט של ביונסה מגיע לישראל

"Renaissance", אשר עקב אחר קווין בי במסע ההופעות שלה הקרוי באותו השם, יעלה לאקרנים ב-1 בדצמבר בבכורה עולמית - וגם כאן בארץ • הסרט יוקרן בין היתר גם באולמות ה-IMAX • מכירת הכרטיסים המוקדמת תיפתח כבר מחר (שישי) באתר PLANET

ביונסה
ביונסה | צילום: Shutterstock

האסקפיזם שאנחנו צריכים כרגע: הסרט התיעודי של ביונסה, "Renaissance", שעקב אחר הכוכבת במסע ההופעות שלה הקרוי באותו השם, יגיע לאקרנים ב-1 בדצמבר בבכורה עולמית - וגם בישראל, כשמכירת הכרטיסים המוקדמת תיפתח כבר מחר (שישי) באתר PLANET.

הסרט יוקרן באולמות הרגילים וגם באולמות ה-IMAX, כך שכל מי שפספס את המופע האמיתי ומתקשה להשלים עם הפומו (אנחנו) - או כאלו שהיו שם ורוצים לחוות את החוויה בשנית - ירגישו עד כמה שאפשר כאילו שקווין בי נמצאת מטרים ספורים מהם ומפזזת על הבמה לצד בלו אייבי.

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

 

המצלמות תיעדו את ביונסה מתחילת המסע - עם ההופעה הראשונה בשטוקהולם, שוודיה - ועד להופעה האחרונה שהתקיימה בקנזס סיטי, מיזורי. בתקציר הרשמי של הסרט, נכתב כי הצילומים "מראים את העבודה הקשה של ביונסה, המעורבות שלה בכל היבט של ההפקה, המוח היצירתי והמטרה שלה ליצור את המורשת שלה". בסבב העולמי כולו צפו יותר מ-2.7 מיליון בני אדם, ועל פי הדיווחים, שווי מכירת הכרטיסים נאמד ב-560 מיליון דולרים.

בטריילר של הסרט רואים את חדר ההלבשה של ביונסה, את הצוות הענק שלקח חלק במסע וכן רגעים מההופעות עצמן. "כשאני מופיעה, אני חופשיה", נשמעת הזמרת אומרת. בחלק מהסצנות היא מצולמת לצד שלושת ילדיה, בלו אייבי (11) והתאומים סר ורומי (6). "המטרה של סיבוב ההופעות הזה הייתה לייצר מקום שבו כולם חופשיים ואף אחד לא נשפט", היא מוסיפה.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)