מפחיד: השחקן הותקף ברחוב על ידי פרו-פלסטיניים, המשטרה התערבה

אלק בולדווין בסך הכל היה בדרך ללמד משחק כשחבורת פעילים פרו-פלסטיניים התנפלה עליו ודרשה לדעת מדוע הוא לא מגנה את ישראל. השחקן, שכמעט ונקלע לתגרה עם המפגינים, הגיע למקום חפצו רק לאתר התערבות משטרת ניו יורק. "הוא לא היה מעורב בהפגנה פרו פלסטינית בשום צורה", סיפר מקורב לשחקן לכלי תקשורת, זאת כנראה בניסיון להימנע מגורלן של סוזן סרנדון ומליסה בררה שפוטרו מהפקות לאחר שהביעו דעות אנטישמיות

New,york,,ny, ,june,2016:,alec,baldwin,attends,2016
אלק בולדווין | צילום: שאטרסטוק

ביריונות רשת וביריונות פיזית לא פוסחת גם על שחקני הוליווד שנחשדים בעיניי אנשי WOKE כתומכי ישראל. זה קרה לאחרונה גם לשחקן אלק בולדווין, היה אמש (שני) בדרכו "להתנדב ללמד שיעור משחק" במנהטן, כשמצא את עצמו באמצע הפגנה פרו פלסטינית. לאחר שהתעוררה מהומה במקום וכלי התקשורת התעניינו בתקרית, מקורב לשחקן ציין בראיון למגזין "אס וויקלי" כי לבולדווין בן ה-65 "לא הייתה כוונה ללכת למחאה ולא היה מעורב בה בשום צורה".

בזמן שבולדווין נקלע לסיטואציה, פנו אליו באגרסיביות שוב ושוב על ידי פעילים פוליטיים. קבוצה של מפגינים פרו-פלסטיניים החלה צעדה במורד רחוב 42 ולאחר מכן הגיעה לתחנת פן, שם התאספו בתוך אולם הרכבת התחתית במרכז מנהטן. לדברי המקורב, "המשטרה התערבה כדי למנוע עימות נוסף, כדי שאלק יוכל לעשות את דרכו לכיתה בשלום".

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:
400 מיליון צפיות: התגלה קוד QR נסתר בסרט החדש של ג'וליה רוברטס
הגיע לתמוך מקרוב: ג'רי סיינפלד נחת בישראל
נפלנו מהכיסא: הדרישה המפתיעה של בראדלי קופר מהשחקנים שלצידו על הסט

לפי תיעוד שהגיע ממערכת המצלמות של חברת NBC שממוקמת באיזור, בולדווין הלך ליד התגודדות המחאה, כאשר באי העצרת הבחינו בו והאשימו אותו בתמיכה בישראל במלחמת "חרבות ברזל" שהחלה כזכור לאחר הטבח הנורא שביצע חמאס בתושבי הדרום ב-7 באוקטובר. הנוכחית. לאחר שכמעט ונקלע לתגרות מרובות עם המפגינים, משטרת ניו-יורק נכנסה לאירוע וליוותה את השחקן לכיוון הכניסה לבניין אליו היה אמור להגיע.

כידוע, זוהי לא הפעם הראשונה שהמלחמה בעזה עולה לכותרות בהקשר של כוכבים הוליוודיים - רק בחודש שעבר, השחקנית מליסה בררה שוחררה מהפקת הסרט "צעקה" בגלל הערותיה על המצב הפוליטי ואמירות שנחשדו כאנטישמיות. "עזה מטופלת כרגע כמו מחנה ריכוז", היא כתבה בסטוריז, ואף קבעה "זה רצח עם על רקע אתני".

Actor,alec,baldwin,attends,closing,ceremony,&,therese,desqueyroux,premiereat
אלק בולדווין | צילום: שאטרסטוק

 

עוד שחקנית שהשמיעה הערות בגוון אנטישמי היא סוזן סרנדון, שגם פוטרה מסוכנות החשקנים שלה ואף נזרקה מהפקת סרט קצר שהיתה אמורה להשתתף בו. כזכור, אחרי שהצדיקה את טבח חמאס וטענה כי היה "הקשר" למתקפת הטרור הרצחנית, השחקנית השתתפה בהפגנה פרו-פלסטינית ונאמה לנוכחים:  "אני עומדת כאן עם הפריבילגיה הלבנה שניתנה לי באכזריות כדי להגיד שאתה לא צריך להיות פלסטיני כדי לעמוד עם העם הפלסטיני", אמרה אז. בנוסף טענה כי "עכשיו יהודים מרגישים מה זה להיות מוסלמים".

לאחר מכן התנצלה באמצעות המדיה החברתית במה שהיה בעיני רבים מעט מדי ומאוחר מדי. "התכוונתי להראות סולידריות במאבק נגד קיצוניות מכל הסוגים, ואני מצטערת שלא הצלחתי לעשות זאת", טענה.