מארק רונסון רוצה לקחת את הסרט "ברבי" לברודווי: "אני רק מחכה לטלפון"

המפיק המוזיקלי המוכשר, אשר אחראי לפסקול הסרט המצליח של השנה, נשאל אם לדעתו הסיפור יכול לקבל גם גרסה בימתית - ולא הסתיר את ההתלהבות מהרעיון: "הבמאית כתבה מחזמר מבלי לקרוא לו מחזמר", אמר לאחרונה, "אז אם מישהו ירצה לעשות את זה - אנחנו לגמרי נשמח"

ברבי
ברבי | צילום: באדיבות Tulip Entertainment

האם השלב הבא באבולוציה של "ברבי" הוא מחזמר בברודווי? אם זה תלוי במפיק המוזיקלי של הסרט מארק רונסון - התשובה היא לגמרי כן. בשיחה עם עיתונאים במהלך טקס פרסי בחירת המבקרים, נשאל רונסון אם הוא יהיה פתוח להפיק מחזמר בהשראת ה"ברבי". זאת, נזכיר, לאחר שהסרט המצליח שיצא בקיץ האחרון ריסק את הקופות והיה לסרט הרווחי ביותר של השנה, עם הכנסות של למעלה ממיליארד דולר.

המוזיקאי לא היסס ושיתף שהוא "בהחלט" מעוניין להיות מעורב בכל גרסה מוזיקלית של הסרט - גם כזאת שתוצג לייב על הבמות. "אני רק מחכה לשיחה", אמר, "זה יהיה מדהים. גרטה בעצם עשתה מחזמר בלי לקרוא לזה מחזמר, אז אם מישהו ירצה לעשות את זה, אנחנו לגמרי נשמח".

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

שלושה שירים מפסקול הסרט "ברבי", שנכתבו על ידי רונסון ושותפו המוזיקלי אנדרו וויאט, היו מועמדים בקטגוריית השיר הטוב בטקס שנערך ביום ראשון האחרון, ורגע השיא נרשם כאשר השיר "I'm Just Ken" בביצועו המרהיב של ראיין גוסלינג זכה בפרס (שיר נוסף מהסרט בביצועה של בילי אייליש, זכה בפרס גלובוס הזהב שנערך בשבוע שעבר).

בנאום קבלת הפרס שלו על הבמה, רונסון הודה לגוסלינג על ביצוע מרהיב לבלדה העוצמתית, ואמר שהשיר מאפשר גם לבנים לבכות. "ראיין, זה הפרס שלך לא פחות משהוא שלנו", אמר המפיק המוזיקלי לשחקן, שהתגובה ה"המומה" שלו למצלמות בעת שהוכרז השיר כמנצח - כבר הפכה למים לוהט ששרף את האינטרנט. "גרמת לקהל להתאהב בשיר הזה עם הביצועים חסרי ההתאמה שלך, אז תודה לך".

בהמשך פנה רונסון לבמאית הסרט גרטה גרוויג, ואמר לה fh "העובדה שהקדשת 11 דקות ליצירה שהיא פרוגרסיב-רוק, בלדת כוח, פסטיבל חלומות ובלט הזאת - כדי שבנים יוכלו לבכות וגם קצת להחזיק ידיים - היא דבר שנזכור אותו לנצח". הוא גם הודה לבן הזוג של של גרוויג ושותפה לכתיבת התסריט, נח באומבך, ולכוכבת הראשית והמפיקה מרגו רובי.

בהמשך, רונסון שוחח עם כלי התקשורת על ההשפעה של "ברבי" על תהליך יצירת המוזיקה שלו - ובמיוחד בשיר "I'm Just Ken" שהוא חצי קומי."אני חושב שאנחנו פשוט מאוד אוהבים מוזיקה, וגם אוהבים קומדיה. זו בעצם התשוקה השנייה שלנו, אבל מעולם לא הצלחנו למזג אותן", סיפר לכתבים על השיר.

מארק רונסון
מארק רונסון | צילום: שאטרסטוק

"אני חושב שהתסריט של גרטה ונח היה כל כך מעורר השראה, שאחרי שקראתי אותו פשוט הנחתי אותו והשיר הזה יצא מאיתנו די מהר, אז אני לא יודע אם יהיה לנו שוב כזה מזל לקבל כזה תסריט בכל פעם. אבל באמת אהבנו לעבוד עליו.

"כשראינו איך ראיין מגלם את קן, עדיין עבדנו על השיר. היינו כזה, 'אוי אלוהים, עכשיו נצטרך להלביש את השיר במוזיקה שמשדרת מעיל פרווה לבן ומשקפי שמש (אחת התלבושות של גוסלינג בסרט, נ.ה), "ואז התקשרנו לסלאש... בעצם קיבלנו המון השראה מהכול".