שירה נאור ורועי ניק משיקים את הזוגיות
הפריימרה החגיגית של "בתולות" קיבצה את מיטב שחקני ישראל אך מלבד השחקניות מגי אזרזר, בת חן סבג ורותי אסרסאי שכבשו את השטיח האדום ואיחוד משפחתי של משפחת סנדרסון, היה גם זוג צעיר שהוציא את הזוגיות מהארון
אם לא היה ברור לכם עד עכשיו שממש בעוד יומיים יחגג מסביב לעולם הולנטיין דיי, מגיעות כל יום בשורות חדשות על זוגיות ואהבה שמחממות את הלב, מהאירוסים של עדן בן זקן, לחתונה של בוגרת "מאסטר שף", הבויפריינד החדש של ליידי גאגא והחתונה של אורן חזן. אהבה מסביב.
לחגיגות האהבה האלו אפשר להוסיף את הזוג הצעיר רועי ניק וכוכבת "תאג"ד" שירה נאור שהוציאו בסוף השבוע האחרון את הזוגיות שלהם מחוץ לארון, שבועות אחרי שרשת סלבס סיפרה לכם ראשונה על האהבה בין זוג השחקנים הצעיר.
![קבלו אותם. רועי ניק ושירה נאור](http://media.reshet.tv/image/upload/t_image_article_800/v1490711548/%D7%A6%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%9D_%D7%A9%D7%95%D7%A7%D7%94_%D7%9B%D7%94%D7%9F_196_wgywwx.webp)
עוד ברשת סלבס
בר רפאלי חוגגת עם ליידי גאגא וג'יג'י חדיד
לא עוצר: און רפאלי כובש את העולם
היציאה הפומבית התרחשה בשישי האחרון כאשר השניים הגיעו לפרמיירה החגיגית של הסידרה "בתולות" שחוגגת עונה שניה שתעלה בקרוב ב"הוט", מלבד השניים הגיעו לצפות בפרקים החדשים גם כוכבי הסידרה, מגי אזרזר, ששון גבאי, רותם אבוהב, תיקי דיין ועדי חבשוש.
עוד באו לצפות ביצירה המסקרנת היו השחקניות רותי אסרסאי ובת חן סבג כוכבות הסידרה "מטומטמת", ליטל שוורץ, גילת אנקורי, גאיה שליטא כץ וכמובן יוצרי הסדרה, שחר מגן ואדם סנדרסון שהגיע עם משפחתו המפרגנת כולל האחות דינה סנדרסון ואביו דני סנדרסון ובת הזוג ענת עצמון.
![כוכבת האירוע. שירה נאור](http://media.reshet.tv/image/upload/t_image_article_800/v1490711543/%D7%A6%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%9D_%D7%A9%D7%95%D7%A7%D7%94_%D7%9B%D7%94%D7%9F_132_tqlshw.webp)
![אני מהקאסט. תיקי דיין](https://13tv.co.il/wp-content/uploads/2017/02/צילום_שוקה_כהן_53-e1486899943314.webp)
![אנחנו מהקאסט. ששון גבאי ומגי אזרזר](https://13tv.co.il/wp-content/uploads/2017/02/צילום_שוקה_כהן_338.webp)
![לא מטומטמות. בת חן סבג ורותי אסרסאי](https://13tv.co.il/wp-content/uploads/2017/02/צילום_שוקה_כהן_308.webp)
![המשפחה מחייבת. דני סנדרסון](https://13tv.co.il/wp-content/uploads/2017/02/צילום_שוקה_כהן_285.webp)
![באנו בגלל רועי ושירה. מרב פלדמן, ליטל שוורץ וגילת אנקורי](https://13tv.co.il/wp-content/uploads/2017/02/צילום_שוקה_כהן_270.webp)
![גם אנחנו. מגי אזרזר ורותם אבוהב](https://13tv.co.il/wp-content/uploads/2017/02/צילום_שוקה_כהן_266.webp)
![באתי להצחיק. ליטל שוורץ](https://13tv.co.il/wp-content/uploads/2017/02/צילום_שוקה_כהן_141.webp)
![קשר משפחתי. דינה סנדרסון](https://13tv.co.il/wp-content/uploads/2017/02/צילום_שוקה_כהן_154.webp)