תכנית הריאלטי של ג'ובאני רוסו וארוסתו

ערב חתונתם של ג'ובאני רוסו ומאיה פישל, מתגבשים המגעים לגבי תכנית מציאות בכיכובם של הזוג המאושר

זמן צפייה: 01:42
עונת הליהוקים נמצאת בעיצומה, אחרי שסיפרנו לכם על הליהוק המסתמן והמפתיע של עדן בן זקן לפסטיגל שיערך בחנוכה השנה, נספר כי מי שהולך לכבוש את המסך בריאליטי נוסף הוא כדורגלן העבר וכוכב "גולסטאר" ג'ובאני רוסו יחד עם מי שתצעד איתו הערב (ה) לעבר החופה, מאיה פישל. אז באיזו תכנית ריאליטי יככבו השניים? עוד ברשת סלבס  https://13tv.co.il/item/entertainment/music/news/omer-adam-eyal-golan-215911/ https://13tv.co.il/item/entertainment/celebs/news/judah-and-shlomit-the-wedding/shlomit-malka-200274/ https://13tv.co.il/item/entertainment/celebs/news/eden-ben-zaken-216364/   רוסו שכאמור השתתף בעונה נוספת של דוקו הריאליטי "גולסטאר" התאהב כנראה בז'אנר. אחרי דנה רון ויריב נתי, ג'ניפר סנוקל ועופר טלקר, ג'קי אזולאי וישראל, רוסו ופישל, שיהפכו הערב לבעל ואישה בחתונה מתוקשרת בחיפה, עומדים לככב בעונה החדשה של ריאליטי הזוגות המצליח "זוג מנצח VIP" בערוץ 10.
זוג מנצח. ג'ובאני רוסו וארוסתו
זוג מנצח. ג'ובאני רוסו וארוסתו
השניים לפי גורמים בתעשייה סיימו לאחרונה משא ומתן מתקדם עם הפקת התוכנית ובימים הקרובים צפוים לחתום על החוזה שיעשיר את חשבון הבנק שלהם בלא מעט כסף.  
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ