ליידיז נייט: בר רפאלי חוגגת לאמא ציפי יום הולדת

אימה של בר רפאלי חגג את יום הולדתה בנוכחות חברות טובות מהתעשייה וכמובן ביתה האהובה

זמן צפייה: 00:48
בטח תהיתם לעצמכם איך חגגה אחת הנשים הבולטות בעולם הבידור - ציפי רפאלי את יום הולדתה, ואנחנו כאן כדי לחסוך לכם את כל משחקי הניחושים. אמש (שלישי) חגגה אימה של דוגמנית העל בר רפאלי את יום הולדתה. לכבוד המאורע המרגש, הוזמנו כמה חברות טובות  - וכמובן הבת המפורסמת שהשאירה את ליב הקטנה בבית עם אביה עדי עזרא.  

אחרונה ודי.... ברבורה שלי ❤

A post shared by ??? (@zipirefaeli) on

החבורה שכללה בתוכה את מגישת הטלוויזיה אופירה אסייג, המעושרת לאה שנירר, ד"ר פולה ואת אשת העסקים אורית בן אדרת והעיתונאית אנטוניה ימין יצאה מהבועה התלאביבית וחגגה במקום לא צפוי.
ליב עם עדי. בר רפאלי וד''ר פולה
ליב עם עדי. בר רפאלי וד''ר פולה
בשביל אמא עד הירח וחזרה
בשביל אמא עד הירח וחזרה
מחוברת באינפוזיה. לאה שנירר
מחוברת באינפוזיה. לאה שנירר
עוד ברשת סלבס https://13tv.co.il/item/entertainment/cinema/news/antebe-170512/ https://13tv.co.il/item/entertainment/celebs/business-gossip/marcandre-ter-stegen-wedding-184972/   https://13tv.co.il/item/entertainment/celebs/business-gossip/mizrahitefahot-157272/ https://13tv.co.il/item/entertainment/celebs/business-gossip/avner-netanyahu-170583/   הבנות הגיעו אל מסעדת בני הדייג בראשון לציון, שם חיכתה להם ארוחה עשירה של דגים ובשרים וכמובן הרבה אלכוהול. אחרי ששתו ואכלו, הן הראו לכולם איך חוגגים כמו שצריך, רקדו ושרו בהתלהבות לכבודה של כלת יום ההולדת. ציפי זכתה אף להפתעה נוספת כאשר חולקו חולצות לכל הנוכחות עליהן נכתב " מזל טוב ציפי כלת יומהולדת". בסרטון הוידאו בתחילת הכתבה, ניתן לשמוע את הברכות החגיגיות של החברות. מזל טוב
האישה החזקה וכלת השמחה. ציפי רפאלי
האישה החזקה וכלת השמחה. ציפי רפאלי
הפתיעה עם החולצה. ד''ר פולה
הפתיעה עם החולצה. ד''ר פולה
לא היינו נותנים לך 30
לא היינו נותנים לך 30
הנה העוגה
הנה העוגה
  רוצים עוד? עקבו אחרי גיל משעלי בטוויטר